| LauraMLD a întrebat:

Cand incepe X factor? o sa ma uit deoarece Cheloo ie jurat. altfel iach!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

La toamna, nu s-a anuntat o data fixa.

10 răspunsuri:
| GoldCobra a răspuns:

Cheloo jurat. cel mai bun lucru care lo facut antena 1.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

OMG Cheloo e la Xfactor! Ce veste buna, cred ca e singurul motiv pentru care ma voi uita la aceasta emisiune.

| Summoning a răspuns:

E fanul tau numarul unu? vrei sa ajungi ca el? dupa cum te exprimi nu mai ai mult si te poti lua de mana cu fraierul tau

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Poate IE Cheloo jurat, da' IE tare nasoală emisiunea oricum, şi tot nu mă uit. Da' totuşi IE o performanţă, ca Antena1 să nu mai aducă mizerii în juriu.
PS: Mă fată mă, cum să scrii "ie"?

| MrAngelus a răspuns:

Mama ce smecherie, Cheloo in juriu happy

| Musique a răspuns:

"ie" serios?

| LauraMLD explică (pentru MrAngelus):

Asa am reactionat si eu big grin

| blackye a răspuns:

Pentru o astfel de afirmatie ...nu neaparat pentru afirmatie cat pentru felul de a scrie ...cheloo ti-ar raspunde : " sa nu te mai lasi violata la wc-urile publice! "

| Cristian_Tudorasi_1994 a răspuns:

Bine zice Cheloo " Ai asasinat limba romana! laughing "

| Vlad_Vaduva_1994 a răspuns:

17 septembrie