| teddy_8141 a întrebat:

Cand vine miley cyrus in romania si cat costa un bilet

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Poate va veni anul viitor sau peste cativa ani sau peste mai multi ani :) Nu stiu de unde ai auzit stirea, dar nu e adevarata. Miley este in turneu acum pana in decembrie, iar orasele si datele sunt pe www.mileycyrus.com si nu este inclusa Romania :) Daca venea in Romania, trebuia sa fim anuntati si sa se faca reclame la tv de cateva luni bune.

Ciao

16 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit dar nu este adevarat.
Imi pare rau sa te dezamagesc dar Miley nu va veni deocamdata in Romania.
Pe site-ul ei www.mileycyrus.com gasesti planificate toate concertele ei.
Pa-pa.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu va veni niciodata.

| Orannginna a răspuns:

Pai cred ca in vreo 50 de ani o sa vina, sunt curioasa cat de mult o sa va mai placa cand o sa fie o babaciune devil

| ady20hbk a răspuns:

OMG ...altu doamnee laughing... tin sa te anunt ca miley cyrus nu va veni in romania in viitorul aporopiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vin, cu drag Miley. devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie daca hannah montana va veni in Romania oricum daca venea se anunta la tv si se puneau afise cu ea si cu data concertului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate ioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce saraci sunteti n-aveti 10 miliuane pe cardul vostro special pentru concerte Miley si Hanna Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1000 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu daca Miley va veni in romania daca va veni voi cumpara bilet daca nu este scump si sa stii ca nu e chiar atata de scump la concertul anahi de anul acesta a fost biletul pentru copii 50 lei deci nu chiar foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helooo oi fi eu fan hanah montana (miley cyrcus )dar asta nu conteaza nu dau bani pe un bilet amarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helooo oi fi eu fan hanah montana (miley cyrcus )dar asta nu conteaza nu dau bani pe un bilet amarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helooo oi fi eu fan hanah montana (miley cyrcus )dar asta nu conteaza nu dau bani pe un bilet amarat

| RenataXD a răspuns:

Orannginna tu esti babaciune

| dyanna99 a răspuns:

Miley Cyrus nu vine in Romania! Si daca ar veni tu stii cat este un bilet la un concert de-al ei? 8 milioane la Hannah Montana ( pentru. ca este de copii) iar la Miley Cyrus 10 milioane! Ar merita? Nu... nici sa nu te gandesti! Sunt fana dar... nu as da atatia bani pe degeaba! Te sfatuiesc!

| dyanna99 a răspuns:

Miley Cyrus nu vine in Romania! Si daca ar veni tu stii cat este un bilet la un concert de-al ei? 8 milioane la Hannah Montana ( ptr. ca este de copii) iar la Miley Cyrus 10 milioane! Ar merita? Nu... nici sa nu te gandesti! Sunt fana dar... nu as da atatia bani pe degeaba! Te sfatuiesc!

Întrebări similare