| AoiChan a întrebat:

Care credeţi că e cea mai cuteeeee trupă de băieţi? Eu cred că e BVB [Black Veil Brides] :D http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=gF DCHdKbKBY

16 răspunsuri:
| ZK a răspuns:

One Direction.Cred...thinking Eu nu le ascult piesele, dar i-am văzut pe ei și le-am auzit și melodiile de căteva ori.winking

| BlackFuneral a răspuns:

:))) Nu prea stiu.:-?
Nu prea ma uit la felul in care arata, daca imi plac melodiile lor.
Eu zic Trooper. (asta ascult acum)
http://www.youtube.com/watch?v=QNltAkezw2s

| Summoning a răspuns:

Era o gluma? daca da sa stii ca am ras

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Penibili. Asculta Megadeth mai bine.
http://www.youtube.com/watch?v=a7pqj8Be8kU

| TeoPT a răspuns:

Aoleu, ce vedeți toate la handicapații ăia care arată de zici că-s trecuți prin spițele roții murdare de noroi de la bicicletă, nu pot să înțeleg straight face

| BlackFuneral a răspuns (pentru TeoPT):

Asta e genul ei?!
Ce te intereseaza pe tine de cine ii place ei?
M-am saturat de oameni ca tine.
Imi place ce vreau eu, ok?!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru ZK):

Please tell me you are trolling.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Eu cred căăă...nu.
Sunt urâţi oricum şi arată ca nişte fagoţi ordinari care-şi curăţă pojghiţe de sloboz din cur.

| ZK a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Poate...Spune-mi tu.

| TeoPT a răspuns (pentru BlackFuneral):

Ok, dar criticile sunt libere fiindcă e democrație. În plus, această întrebare este de exprimat păreri. Mi-am exprimat părerea. Care ți-e frustrarea?

| BlackFuneral a răspuns (pentru TeoPT):

Da e democratie, dar tu iti dai seama ca ai jignit-o? Si nu numai pe ea si pe fani acestei!

| BlackVeil a răspuns:

BVB au devenit cam...prea feminini.

| TeoPT a răspuns (pentru BlackFuneral):

Am spus că nu înțeleg ce vedeți la ăia, deci aparent doar pe ei i-am jignit. Dar, de fapt, cred că mă doare undeva și de bvb, și de fanii bvb. Pace

| Dumnezău a răspuns:

Trupele de baieti in general, au o afinitate catre poponareala in conceptii, in relatiile dintre membrii trupei(asta, fara implicarea relatii homosexuale, desigur) si o efeminitate deja mitologica.Nu degeaba le zice boy-band-uri in multe tari, acestor trupe.As alege Quiet Riot, erau in perioada cand boy-band-urile nu erau doar de atras pipite, gen 1D, BVB, ci mai si cantau.Si o faceau al dracului de bine.

http://www.youtube.com/watch?v=b787o6K982I

Pentru cei de mai sus...Copii,e blasfemie pura sa pui Trooper sau Megadeth in categoria boy-band-urilor.

Irino,"cute" e un atribut scarbos, folosit de cei constienti ca nu prea poate etala foarte multe trupa lor preferata in fata unor titani muzicali.Adica,e o cale de scapare cam maronie, daca intelegi.In plus, nu conteaza cat de "cute" arata membrii unei trupe, ci ce scot pe goarna si cu ajutorul instrumentelor.Prinzi ideea? Sper ca da...

| ComeAsYouAre a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine.
BVB \m/