| Jake109 a întrebat:

Care credeti ca sunt cala mai ca lumea piese rock si heavymetal?

Răspuns Câştigător
| Keo1985 a răspuns:

Asculta linkin parca, are piese faine, sklipnot-psihosocial, merlin menson(e cam porcarie dar are si cateva piese faine ca new T-shirt) sper sa-ti placa

9 răspunsuri:
| MaskOfSanity a răspuns:

Sunt prea multe piese bune rock sau heavy metal, ca să pot alege doar câteva.

| KristalPop a răspuns:

Mult prea multe piese rock şi heavy metal ca să le pot enumera.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Behemoth - Conquer all.
Try it, i dare you.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mult prea multe melodii bune rock si heavy metal ca sa pot alege doar cateva...

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

De cand se scrie Heavymetal legat si nu Heavy Metal? Si sunt multe formatii in diferite genuri. Sa-ti dau cateva exemple:
Thrash Metal: Slayer, Metallica
Death Metal: Death, Cannibal Corpse, Deicide
Black Metal: Immortal, Gorgoroth
Power Metal: Sabaton, Manowar
Industrial Metal: Rammstein
Alternative/Nu Metal: Linkin Park, Slipknot, System Of A Down
Glam: Mötley Crüe, Twisted Sister
Metalcore: All That Remains, Avenged Sevenfold, Bullet For My Valentine, Motionless In White
Deathcore: Suicide Silence, Carnifex, Chelsea Grin, Whitechapel
Hardcore: The Virus, Bad Religion, Black Flag
Post-Hardcore/Screamo: Falling In Reverse, The Used, From First To Last, Underoath
Horror Punk: Misfits, Snow White's Poison Bite
Alternative Rock: All American Rejects, All Time Low, Paramore, My Chemical Romance, Fall Out Boy
Incearca formatiile de care ti-am zis si alege stilurile care-ti plac, pentru ca melodiile alea ti se vor parea mai tari. Desi, mai sunt multe genuri/subgenuri/genuri de fuziune pe care nu le-am mentionat.

| LastChance a răspuns (pentru Werepyre_Fallen_1994):

Nu merita sa scrii atat pentru intrebarea asta. Mai ales cand vezi ce raspuns castigator e. laughing

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns (pentru LastChance):

Oooops! Se pare ca, in timp ce eu scriam, s-a ales alt raspuns castigator (unul cam ofensator din punct de vedere gramatical, dar fie). Oricum, sper ca persoana care a pus intrebarea sa fie atenta, totusi, si la raspunsul meu. Daca nu, sa se multumeasca cu "linkin parca", "merlin menson" si "sklipnot-pshihosocial" laughing

| CautNume a răspuns:

Gramatica asta straight face

| Jake109 explică:

Nu eu l-am ales! Mam lasat logat pe site si o intrat fratemiu si o ales! Crede-ma daca as putea alege altul as alege pe altul.