| superdemi a întrebat:

Care este cea mai buna cantareata dintre demi lovato si selena gomez?

Răspuns Câştigător
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Mie imi place maimult cum canta selena dar si demi are o voce frumoasa.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, eu si pop-ul actual -.-". Oricum, din intamplare am vazut-o pe Demi la AXN, ii luau interviu si mi-a placut de ea. Ca a fost si internata si tralala, plus ca melodia aia, Skyscraper, transmite ceva si nu e doar o alta durere de cap, menita sa distreze cluburile. Nu ma pricep, am zis, doar atat stiu despre cele doua. Ima metalhead, *** today's music. : /

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

B.A.D.(Biersack Andrew Dennis)Boy.

| Dumnezău a răspuns:

Nu merita pipitele astea doua penale, sa fie catalogate drept cantarete.Cine a ajuns astfel,incat ori alege,ori este nveoit sa aleaga dintre astea doua,e clar ca a ajuns rau,cel putin in prisma muzicii pe care o asculta.Ce scot astea doua pe gura, sunt niste onomatopee neinteligibile, pentru oameni de aceeasi categorie.

| DemiLovatoMyLove a răspuns:

Iti bati joc de mine? Tu ai auzit cum canta Selena? Frate canta live zici ca o trage cineva de par..Normal ca Demilush!

| superdemi explică (pentru DemiLovatoMyLove):

Am pus raspunsl ala castigator fiindca zicea ca demi are o voce frumoasa nu o sufar pe selena gomez.

| Anonima264 a răspuns:

Pentru mine Demi este mult mai buna deoarece de Selena nu imi place deloc cum canta!