| biancaalexe a întrebat:

Care este cea mai buna melodie rock care poate fi ascultata la club sau la o petrecere in care majoritatea melodiilor sunt dance?

6 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Imagineaza-ti ca tocmai te-am impuscat in cap.
Cum dracu sa ceri melodie rock si dupa sa zici ca vrei sa o asculti "in za clab"? Daca vrei sa asculti rock te duci in rockoteca nu in club, in club asculti ce se asculta in club. Ceea ce ceri tu e absurd...si abstraaaact.

| biancaalexe explică (pentru WhiteWolf7):

Pai nu eu vreau... ceilalti imi cer sa bag o melodie rock.

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru biancaalexe):

Aaaaaaa.ma rog, hai sa te ajut sa nu fiu nesimtit, o sa-ti dau cateva idei:
Megadeth-Angry Again
Metallica-Sad But True
Led Zeppelin-Kashmir
Nazareth-Alcatraz(astea ultimele dpoua sunt mai vechi asa ca s-ar putea sa le inghita mai usor)
si acum si ceva romanesc:
Cargo-Ziua Vrajitoarelor
Cargo-Baga-ti mintile in cap
Trooper-Vlad Tepes
Trooper-Mai stai(ceva mai lenta)
daca mai vrei zi-mi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Deep purple - kashmir?

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru anonim_4396):

NUUUUUUU, ce tampenie! Ce cretinatate am putut asa zic, stai chill ca il editez acum raspunsul...tocmai mi-am dat singur cu capu de masa, mi-a revenit mintea la cap, e Led Zeppelin...doaaaaaamneee ce dobitoc pot fi cateodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Hehe, sincer ma uitam tampit. ma asteptam la ceva cover de care eu nu stiam. stai linistit ca si eu mai gresesc. trebuia sa ma fi vazut pe mine, ce mecla aveam, era sa imi cada tigara din gura cand am vazut deep purple kashmir, deja cautam ca disperatu' sa aud coverul.