| Innnaa a întrebat:

Care este melodia voastra preferata? Primul care raspunde si aceea melodie este si a mea primeste Fundita si Vot!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Innnaa explică:

Repede!

| positivity a răspuns:

Sunt multe melodii care-mi plac. Dar, dacă va trebui să aleg doar una: Diary of Jane- Breaking Benjamin
http://www.youtube.com/watch?v=_Yl6Q_SGMb0

| BlueLifeOfficial a răspuns:

Inna ft. Play & Winn - INNdiA

| Prototypul a răspuns:

Linkin Park - In the End

| Madalina84 a răspuns:

Buna!

Amy Winehouse - Back To Black

| Đϋffγ a răspuns:

Bibanu MixXL feat. Puya & Delia - Gone
http://www.youtube.com/watch?v=kCKw75TNQoY :x

| Innnaa explică:

1.Ma numesc Ioana si de aceea mi-am pus numele Innnaa nu pentru ca sunt fan Inna.
2.Castigatorul este CautNume pentru ca Bring me to life este una dintre melodiile mele preferate desii cea care imi place cel mai mult este Anywhere in the world.

| CautNume a răspuns (pentru Innnaa):

Castigatoarea este..., nu castigatorul.

| Innnaa explică:

Da ma scuzi.