| anonim_4396 a întrebat:

Care melodie iti place mai mult? uitate link
http://www.youtube.com/watch?v=SkmDfUca85Q&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu ştiu ce să aleg între Secret Garden - Nocturne, Thomas Newman - Any Other Name (a apărut nu numai ca soundtrack în filmul "American Beauty" ci şi în serialul meu favorit,"House M.D") Franz Schubert - Ave Maria şi Gheorghe Zamfir - The Lonely Shepard.
Toate îmi plac la fel de mult.

4 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Care melodie imi place intre ce si ce? E greu sa stabileti care-i melodie e mai buna cu un singur link. Dar tu esti Mental, il ai pe iisus la avatar, poti face asta!

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

Dude,sunt mai multe melodii în video-ul ăla, uită-te în descriere şi ascultă că merită...

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Am ascultat-o o data, e faina, e folosita la coloana sonora a multor filme/jocuri. Dar nu am sesizat cand incepe una sau alta. Merci de atentie.

| Narfundo a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

Foarte amuzant.