| Aedla98 a întrebat:

Cati ani are selena gomes in 2013?

12 răspunsuri:
| IoanaIvi a răspuns:

Selena are acum 21 de ani.

| GiAnca a răspuns:

Cred ca pe 22 iulie o sa aiba 21 ani.

| iron2man a răspuns:

O sa aiba 21 ani big grin

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Ti se pare asa greu să scrii pe google Selena Gomez biografie? Doamner ce oameni.

| CautNume a răspuns:

Cu un an mai putin decat avea in 2012...
straight face

| FearOfTheDark a răspuns:

Ghici?

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,selena in 2013 o sa faca 21 de ani

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

O sa aiba 21 ani

| Iulian03 a răspuns:

21 de ani.

| IoanaIvi a răspuns (pentru IoanaIvi):

Funda?

| Mihai_Munteanu_1995 a răspuns:

Selena Gomez (n. 22 iulie 1992) este o actriță și cântăreață americană, cel mai bine cunoscută pentru rolul lui Alex Russo pe Disney Channel, Magicienii din Waverly Place. Ea a jucat în filme de televiziune, Another Cinderella Story și Programul de protecție al prințeselor. Înainte de Disney a avut un rol în Barney&Friends. În 2008, ea a semnat un contract cu Hollywood Records și a contribuit la soundtrack-urile filmelor Tinker Bell, Another Cinderella Story și Magicienii din Waverly Place. Trupa ei, Selena Gomez & Scene, lansează albumul lor de debut Kiss&Tell pe 29 septembrie 2009 continuând cu albumul a year without rain și a year without rain deluxe edition lansate în septembrie 2010, urmând să apară albumul We own the night lansat pe 28 iunie 2011.

| IzabellaDrew a răspuns:

21 de ani