| Valitza_2801 a întrebat:

Caut un mix de melodii dubstep, incepea cu melodia asta DatsiK - Firepower mix-ul si ca imagine era background-ul negru si o fata in dreapta (din cate mai tin eu minte ) daca ati vazut/gasit mix-ul pe undeva sau il gasiti va rog anuntati laughing multumesc

6 răspunsuri:
| uNaturra a răspuns:

Era o fată sau o față?

Poate asta: www.youtube.com/watch?v=VZy8wdrtgz8

Sau asta: www.youtube.com/watch?v=AFqvm1oWDFY

| Valitza_2801 explică (pentru uNaturra):

Fata e mult mai vechi mix ul si a 3-a sau 4 a melodie era una cu scrillex sad multumesc mult pentru incercare big grin

| Valitza_2801 explică (pentru uNaturra):

Undeva prin 2008 parca Oh.

| Valitza_2801 explică (pentru uNaturra):

Fata in imagine era asta http://www.girlshare.ro/3489043617.4

| uNaturra a răspuns (pentru Valitza_2801):

Și tu mă rog de unde ai imaginea? E din clip?

| Valitza_2801 explică (pentru uNaturra):

Nu, am cautat multe clipuri cu dubstep si am dat peste fata din imagine, da nu era aceeasi imagine