| Alëxąndŕą a întrebat:

Ce ati prefera sa ascultati din trebuie astea regret nu va dua link anda adam love, on you lady gaga bad romance, michael jackson jam, telephone lady gaga cel mai frumos raspuns si descriere va castiga premiul cel mare o fundita si premiul 2 un raspuns inteligent si al treilea folositot

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Cu siguranta Michael Jackson - Jam. Pentru ca imi place vocea lui, linia muzicala a melodiei, si cum este filmat videoclipul, dar mai ales cum danseaza Michael, si scenariul, desi este un video, este bazat pe un scenariu, sigur fara dialog, doar el, cantand.

http://www.youtube.com/watch?v=XvNJE4FFPP8

6 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Daca aleg doar artistul fara nici o indoiala Michael Jackson. Dar daca iau in considerare si melodiile postate de tine aleg Lady Gaga & Beyonce-Telephone si o sa spun si de ce: Lady Gaga promoveaza melodii si in special videoclipuri complexe, nu doar cateva culori si vestimentatii, videoclipurile ei spun povestea melodiei. Desi nu sunt fan Lady Gaga apreciez acest aspect.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Mie-mi plac aproape toate:

Lady Gaga - bad romance = imi place ideea de videoclip. imbinariile alea. dansurile, ea printre acele cristale love struck. bineinteles mai sunt si parti urate, dar melodia in ansamblu este frumoasa. de sfarsit nu mai zic. app. muzicaa este frumoasa [mie-mi place ] refrenul happy

MJ - jam = mie-mi place MJ! si Jam... adica e cu basket. unu din sporturile mele pref. vocea lui e uimitoare love struck imi place Mj pentru ca este el. il admir pentru curajul lui si peste chestiile grele din copilaria sa.

Lady Gaga - telephone = hmmm... e tare. imi place si melodia. dar videoclipul cu beyonce este dragut. are si faze... hmm, dar imi place. cred ca vrea sa inspire/ se inspira din America. adica stegul SUA este pe ele laughing. mrg cam atat

happy

| Sua a răspuns:

Michael jackson - jam

pentru ca numai sunt multi ca el love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Cumica a răspuns:

Eu sincer as asculta Michael Jackson- Jam (conteaza gusturile fiecaruia) happy

| Madu_1406 a răspuns:

Nu imi place nici o piesa din cele metionate de tine, recunosc. dar daca trebuie sa aleg. ei bine, Michael jackson-Jam