| Bashiix3 a întrebat:

Ce credeti despre Brokencyde?
Cel mai bun raspun fundita+Vot!

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

Deci pentru mine sunt geniali=p~

Au niste melodii superbe cum ar fi: Yellow bus, Monster inside me, Scene girl(no sa stau sa le insir pe toate)

Eu pur si simplu ii ador!tongue

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Gaaaaaaaaay straight face

| Polaris a răspuns:

Sunt geniali atunci când vine vorba de supt la făcut muzică. big grin

| 985436982 a răspuns:

"Cel mai bun raspuns" adica trebuie sa fie ceva gen "ii iubesc" nu? Ei bine, ascultam in clasa a 5-a iar acum mi-e rusine. laughing Nu-mi plac.

| Kenny a răspuns:

Gen...
One! Two! We’re coming for you. Three! Four! Lock your door. Five! Six! Suck on my dick. BrokeNCYDE will never die!

| Dante947 a răspuns:

Ce pot sa zic? Putin ciudati, la fel si stilul lor, dar sunt melodii care chiar imi plac. Oricum, ii ascult doar de cateva saptamani, dar mi se par ok happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma mai omor foarte tare acum dupa ei, dar in a 5-6-7 chiar imi placeau enorm. Acum uit sa ii ascult, dar cand imi amintesc ascult cu placere.