| LisaJulie a întrebat:

Ce credeți despre cea mai recenta piesa a Erikai Isac, BooHoo? Eu personal consider ca ea nu face mai nimic original și doar copiază alți cântăreți din străinătate

11 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Pai nu este asa mai " ușor "? De ce asa multa bataie de cap când se poate copia?
Ia ca m-ai făcut curios! Întru pe YT sa o ascult!
Sper sa o găsesc acolo.

| MistarGoGu a răspuns:

Ferească Dumnezeu! Ce e mizeria aia? Am oprit clip-ul după 50 secunde!
Ce drogat de regizor a făcut asta?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Dar pe artistii straini care au reluat de nenumarate ori "Dragostea din tei" nu i-ai observat?
Unii au aocrdat credite, ceea ce e admirabil, insa tot lipsa de inspiratie este.
https://www.mediafax.ro/......eo-3121700

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Din ce observ, e tot mai putina muzica, doar videoclipuri.

| Dragobeta a răspuns:

Mizeria asta mai exista? Inca nu au inchis-o la psihiatrie?

| LisaJulie explică (pentru MistarGoGu):

Da, nici nu am prea putut rezista la acel clip, ea spune ca este specific pentru halloween dar...

| LisaJulie explică (pentru Dragobeta):

Te referi la Erika Isac?

| LisaJulie explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Și muzica fără versuri, doar lucruri comerciale care se vând

| LisaJulie explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Rihanna a cantat dar măcar a făcut-o bine

| Dragobeta a răspuns (pentru LisaJulie):

Pai la cine?

| LisaJulie explică (pentru Dragobeta):

Sunt de acord cu tine ca nu este un exemplu bun pentru nimeni! Și mesajele ei mi se pare extrem de deplasate