| ShøØtYøu a întrebat:

Ce credeti despre Tokio Hotel si Evanescence?

Răspuns Câştigător
| RuizKiller a răspuns:

Ea cred ca a vrut doar sa va stie parerea dar cand v-ati luat de ea cred ati mers cam departe...

35 răspunsuri:
| ShøØtYøu explică (pentru Tourniquet):

Asa elaughingjonas=1d

| ShøØtYøu explică (pentru anonim_4396):

Da am mai mult de 12 ani, multumesc pentru corectarea grselilor, jonas stie toata lumea ca sunt naspa...s-a vazut de la NMT...house,chiar? Th nu e o trupa jalnica si nu inteleg de ce ii criticati asa de mult si ii urati asa de tare

| ShøØtYøu explică (pentru anonim_4396):

Uite ca bill nu mai este machiat, si tom la fel si inca nu si-au pierdut "imaginea de cucretitori "ai fetelor de 13 anihappySi nu si-o vor pierde prea curandsmugwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ShøØtYøu):

Nici nu mă mai chinui...

| Чернобыль a răspuns (pentru RuizKiller):

Dar si eu ascult Evanescence, My Chemical Romance si Nightwish.