| anda7 a întrebat:

Ce gen de muzica nu suportati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manelele.Aia nu se poate numi muzica.

29 răspunsuri:
| jwatson a răspuns:

Reggae.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Populara este mai retardată ca manelele. Tradiții, pana mea, și alea-s retardate atunci. Sunt versuri de așa-zisă voie bună, dar pe mine mă enervează să petrec în stilul ăla.

| svartirhimnar a răspuns:

House, manele, populară, pop, dance.

| Laura_Iuliana_1992 a răspuns:

In general nu imi place populara.dar nu pot sa zic ca daca e o petrecere si e populara nu dansez o hora sau ceva...

| BlackFuneral a răspuns:

House,dance,lăutăreasca şi manelele.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Maneaua,populara,pop-ul,și alte prostii pe care nici nu le-am ascultat, și nici nu vreau să le ascult.

| TeoPT a răspuns:

Multe. Manele, populara, house, dance, reggae, DnB, dubstep, pop-ul mult prea lalait, rap-ul ala "gangsta", brutal death metal-ul, grindcore, thrash metal facut in bataie de joc si alte categorii de zgomote controlate.

| Mădă0611 a răspuns:

Manelele. E urat ritmul ala si mai urat pentru retina, si apoi creier, cand vad lume calma care incepe sa dea din sunci cand incepe o manea rolling eyes

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

Majoritatea melodiilor populare sunt funny laughing ce barbat eram odata \dancing

Răspuns utilizator avertizat
| mODIN a răspuns:

Pop,Manele,Hip Hop, Dubstep, House

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubstep.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock-ul și Metal-ul, muzica satanică.
Manelele e sufletul meu.

| MuffinBlueberry a răspuns:

Mai trebuie sa intrebi? ....manelele!

| RichardCezar a răspuns:

Manelele si ce se mai da acum la televizor gen Vara nu dorm care tine cateva luni si uita lumea de ea. Alea sunt facute doar pentru bani.

| raduthebest a răspuns:

Toate din ziua de azi, asta include:pop, dubcrap, dance, house.

| JustMeDiana a răspuns:

Nu pot sa zic ca nu suport manelele dar mna...sunt unule mai "normale" ca sa zic asa..adica,iti vin in minte fara sa vrfei si le mai fredonezi [poate in badjocura], dar in schimb, sunt altele..de'ti vine sa te arunci de pe un zgarie-nor cand le auzi....Canta unii, care n-au ce face..numa se lalaie si..defapt is morti de foame.[cum ar fi Salam, imi cer scuze pentru fani, dar dupa ce ca numa zbiara si nici nu intelegi ce canta..se da mare artist]. happy

| Iubareata22 a răspuns:

Rock si manele (uneori si cea populara)

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inseli :) Adevarata muzica populara este frumoasa, din pacate a cam disparut, ce vezi acum pe la TV. este o mare porcarie.
Asta este muzica populara:
http://www.youtube.com/watch?v=yQIZMOVKnFU

| MaliciousDeath a răspuns:

Manelele.Nici muzica populara nu prea-mi place, adica sa spunem ca totusi agreez ceva cantat de...Maria Tanase de exemplu, dar muzica aia care se pune la petreceri/nunti/etc si se vrea a fi populara ori lautareasca, ma scoate din sarite...si psihic si fizic.
Detest disco-ul, dubstep-ul.Si mai e si tampenia asta numita "popcorn" scoasa de romani, care tot bantuie canalele de radio de 5 ani incoace.Si power metal-ul si glam-ul imi displac.

| Polaris a răspuns:

Dacă dăm manelele și populara la o parte... Manowar sad.

| CautNume a răspuns:

Daca se pot numi un gen de muzica, manelele.

| Blackened a răspuns:

Dubstep,kpop,manele,house,dance,
metalcore,crunkcore,deathcore,
hardcore,grindcore...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Eu mă refeream la genul ăla dat la TV, despre petreceri și așa-zisa voie bună. Pentru mesaje frumoase despre țară prefer folk-ul, sincer.

| Andrey3oo7 a răspuns:

Manele si gen LaLaBand

| Salahadin73 a răspuns (pentru jwatson):

What the ...bip

| andreeavesman a răspuns:

In ultimul timp nu mai suport sa ascult muzica din motive personale, insa de neascultat este muzica rock si manelele.nici muzica populara nu imi place dar nu este urata, ma refer ca nu mi se pare ceva ciudat sa asculti.fiecare cu preferintele lui.

| onasis1961 a răspuns:

Tot ce este prost!