| Forev3rAlone a întrebat:

Ce inseamna pentru voi muzica?

Cel mai interesant, raspuns, primeste funda.
Dra va rog, sa nu scrieti mult doar pentru funda, ca nu dau pentru indindere, ci pentru continut adevarat!
Cel mai de suflet~

Răspuns Câştigător
| KittyEyes a răspuns:

Pentru mine muzica inseamna viata. Cand cant sau ascult muzica simt ca sunt intr-o lume proprie in care nimeni nu poate intra. O lume plina de frumusete si sinceritate. Prin muzica imi pot exprima sentimentele si dorintele. Pentru mine este singura modalitate prin care ma pot adresa unei persoane! Depinde si de genul de muzica...

4 răspunsuri:
| Forev3rAlone explică (pentru KittyEyes):

Da, cam asa este si pentru mine.>big grin

| KittyEyes a răspuns (pentru Forev3rAlone):

happy

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Muzica poate inseamna multe pentru mine. Bucurie, alinare, tristete, iubire, si asa mai departe happy. Conteaza si genul pe care il ascult big grin.

| MetalForever a răspuns:

Viata,descarcare...cand sunt suparat sau ceva nu merge bine, muzica e langa mine, automat cand ascult black metal ma simt de 100 de ori mai bine, ma face sa uit de tot ce e rau.