Majoritatea iti vor raspunde :Muzica inseamna viata! ..si e adevarat.
Pentru mine muzica inseamna felul in care ma exprim ..Muzica este o cale de iesire..Cand cant sau ascult muzica ..ma detasez de tot ce este in jurul meu...e ca si cum ai citi o carte. Cand citesti cartea, iti imaginezi ca esti TU acolo, si poti sa fii tot ce vrei..Asa e si cand canti.
De asemenea..muzica inseamna fericire si multe, multe amintiri!
De la o fata, dependenta de muzica
Simt acelasi lucru cand cant, dansez, si ascult muzica bine zis dependenta, pot spune ca ma trezesc uneori cantand pe strada foarte tare si se intoarce lumea sa se uite vorbesc foarte serios
Ceva fără de care nu aş vrea să trăiesc. Dacă ar lipsi complet muzica, probabil că aş înnebuni şi aş începe să distrug chestii de prin jur
Pentru mine insemna o boala de care nu pot scapa, dar nici nu vreau muzica e viata! Fara muzica nu as putea trai
Muzica=un lucru indispensabil vietii. Am nevoie de ea ca sa traiesc. Ma trezesc cu muzica, imi fac temele ascultand muzica, merg la scoala ascultand muzica, imi petrec pauzele ascultand muzica, vin acasa ascultand muzica, ma relaxez ascultand muzica, adorm si dorm ascultand muzica. Da, muzica face parte din viata mea de zi cu zi. Nu pot trai fara ea!
Pentru mine muzica e ceva la ordinea zilei.Ma relaxeaza si uit de toate lucrurile grele.E un stil de viata. Fara muzica eu nu as putea trai! Asta simt eu.
Muzica e un stil de viata. Din punctul meu de vedere cand sunt plictisit ascult Reggae si ma binedispune
justinbiebersucks întreabă:
Claudia5788 întreabă: