| raluca505 a întrebat:

Ce melodie preferi cine are aceleasi gusturi ca si mine primeste funda!

Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Pop/Dance si putin Housewinking

17 răspunsuri:
| StylesGeorgiii a răspuns:

One Direction - Kiss you

| vitaminastefan a răspuns:

Rock
Slipknot, Metallica, Rammstein, Evanescence, Scorpions, Three days grace, Linkin Park, Breaking Benjamin, Stone Sour, Paramore si multi alti.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru vitaminastefan):

Playlist-ul tau nu se aseamana deloc cu ce ai prezentat tu in acest raspuns.Lol.

| vitaminastefan a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Bun spirit de observatie.
In general ascult rock. Dar nu ma ascund dupa degete, recunosc ca imi plac mai multe genuri, in afara de manele. Dar rock-ul ma calmeaza si ma reprezinta in special. Te-am lamurit?

| Wøodenpints a răspuns:

După poza ta de la avatar mi dau seama că nu aş vrea să ai aceleaşi gusturi ca şi mine în materie de muzică.

| Aneurysm a răspuns:

Păi...nu.

| gAZAh a răspuns:

Hip-Hop
Parazitii,Specii,Haarp Cord,Pirats Klan,Carbon,Kazi Ploae,Subcarpati,Subsemnatu,Flou Rege,C.T.C, Sisu, raku, Samurai & Junk, Cedry2k,R.A. The Rugged Man,Sagrada Familia,Mr Levy,Pacha Man, Wu Tang, Grupul de Rezistenta, Aforic, Dragonu etc etc etc

| FearOfTheDark a răspuns:

Sunt foarte sigura ca asculti Justin Bieber/Lala Band.

| andipd a răspuns:

Trance si Progressivewinking

| raluca505 explică (pentru FearOfTheDark):

Ii urasc

| Wøodenpints a răspuns:

Dar cine-i sinistra creatură?

| Solsagan a răspuns (pentru vitaminastefan):

Ce naiba caută Rammstein şi Scorpions în aceeaşi listă cu Paramore şi Three Days Grace?
Apropo, tu eşti ăla din poza de la avatar, ciumatule?

| vitaminastefan a răspuns (pentru Solsagan):

In loc sa-mi adresezi mie intrebari, mai bine ai raspunde la intrebarea topicului. Am spus clar ce imi place, si nu-mi pasa de parerea ta, pastreaza-ti comentariile si gusturile pentru tine. Succes!

| raluca505 explică (pentru Wøodenpints):

Tu