| anonim_4396 a întrebat:

Ce muzica (buna) ascultati de revelion 2013? funda big grin

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, eu am gasit un playlist frumos si cred ca-l voi asculta pe acesta insa cvoi asculta toate melodille lui 2012 : http://www.stiumuzica.ro/......lion.html. La multi ani!

6 răspunsuri:
| dirius a răspuns (pentru Konata):

Merci la fel

| dracu14 a răspuns:

De revelion o sa ascult sepultura, pantera, venom, bathory si slayer

| mail108 a răspuns:

Pai la trecerea dintre ani voi numara cu mel Petre-CRBL, apoi voi dansa pe gangam style (roumanian style)si spre sfarsit o voi lua Take is slow -Connecte-r spre patwinking laughing

| TheStory a răspuns:

Rock
Trupe :
Linkin Park
Skillet
Hollywood Undead
The Rasmus
Nirvana
Tokio Hotel
Story of the Year
Slipknot

| denidulcik a răspuns:

Aproape tot ce e in most wanted de la radio zu

| CautNume a răspuns:

Cu siguranta nu gunoaie, cum ai tu in playlist.