| Julia555 a întrebat:

Ce parere aveti de Bon Jovi?

8 răspunsuri:
| BlackFuneral a răspuns:

Este una dintre trupele epice de hard rock(din anii 90').
Mie imi place Bon Jovi.\m/

| wforweirdo a răspuns:

Foarte rar ascult, nu mă dau în vânt după Bon Jovi, există trupe mult mai bune.

| MrAngelus a răspuns:

Niste fraieri

| Norvegianul a răspuns (pentru MrAngelus):

Din nou vorbesti fara sa stii.
Pai, ce parere am despre Bon Jovi. Nu prea ascult dar il admir pe John fiindca el a putut sa se pastreze, sa ramana la fel si sa nu se bage in alte treburi (droguri, prea multa bautura), lucru pe care nu l-am vazut la multi cantareti (Axl, Hetfield, etc)

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

I have nothing on Bon Jovi, but I don't like him.

| Polaris a răspuns:

Nu e cine știe ce, și e cam overrated trupa asta.

| Downfall a răspuns:

Nu prea ascult, doar din când în când, dar sunt destul de ok ca trupă. Au şi ceva piese geniale, cum ar fi You Give Love A Bad Name sau Bed Of Roses, de exemplu.

| Termopile a răspuns:

Niște comerciali