| Blu_Alberto_1995 a întrebat:

Ce parere aveti de http://www.youtube.com/watch?v=7nedOLtf1JM&feature=plcp prima mea melodie.!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După părerea mea, vocea aia strică tot, plus că e cam sărac, cred că știi ce vreau să spun.
Mai exersează, și poate te voi auzi prin telefoanele colegilor. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Felicitari pentru ea!
Este mai mult decat superba.
Te pup!

| Blu_Alberto_1995 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu sunt profesionist. m.am straduit si la asta chiar daca e cam saraca. si normal ca exersez zi de zi. multumesc

| AndiNyctophilia a răspuns:

Nu-mi place.Deloc.

| CautNume a răspuns:

Nici mie nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Blu_Alberto_1995):

Mi-am spus părerea, asta ai cerut, nu ai de ce să te superi.
Am citit de la început că nu ești profesionist, ți-am spus ceva care la sigur vei auzi de la mulți de-acum înainte.
Nimeni nu e perfect când vine vorba de ceva, de aceea criticile sunt cele mai bune metode de a te face mai bun.
Ce să mai spun, baftă.

| PotcaPădurii a răspuns:

Imi pare rau ca ti-am facut inca vizualizare...