| byeddy a întrebat:

Ce parere aveti de piesa asta?
http://www.youtube.com/watch?v=TMq7VwBHjTc&feature=youtu .be

E facuta de mine(voce+versuri). Negativul e luat de pe net.
Iar claritatea sunetului e stricata de lipsa sculelor.Am un mic de la casti, dar sper ca se intelege cat de cat.

14 răspunsuri:
| Sorelia a răspuns:

E foarte bine!

| byeddy explică (pentru Sorelia):

Mersi

| Hitback a răspuns:

Mie imi place si ti-am dat un like tongue

| byeddy explică (pentru Hitback):

Apreciez happy

| YoYo09 a răspuns:

Imi place! Felicitari!

| byeddy explică (pentru YoYo09):

Mersi!

| byeddy explică (pentru YoYo09):

O sa mai postez una aici. Sper sa va placa: http://www.youtube.com/watch?v=vG06mw3f0Sk&feature=youtu.be

| YoYo09 a răspuns (pentru byeddy):

Da si asta e super....parerea mea e ca ai o cariera in muzica stralucita!

| byeddy explică (pentru YoYo09):

Sincer nu ma gandesc asa departe, a fost un pariu cu mine, sa vad ca pot face si asta!

| YoYo09 a răspuns (pentru byeddy):

Ok da esti tare

| Hitback a răspuns (pentru byeddy):

Pff imi plac ce sa mai ai..si la asta like DAR iti dau si aboneaza-te big grin astept sa mai faci tongue tine-o tot asa te pricepi.

| Hitback a răspuns (pentru Hitback):

Am vrut sa scriu pff imi plac ce sa mai * AM mai pus un AI * laughing greseala mea.

| byeddy explică (pentru Hitback):

Nu-i nimic, mersi pentru incurajarewinking

| byeddy explică:

Mai postez o piesa.Asta,zic eu, e ceva mai diferita. Puneti cap in cap primul cuvant al fiecarui vers din partea a- 2 -a si vedeti ce iese!
Piesa aici: http://www.youtube.com/watch?v=3OzvJAJAVYg&feature=youtu.be