| 13DoXy13 a întrebat:

Ce parere aveti despre Conecte-r si muzica lui?
Va place sau nu?
Dar cum arata?

Răspuns Câştigător
| *~naty~* a răspuns:

Ia taceti voi invidiosilor tongue conecte-r The One pe langa voi ratatii

80 răspunsuri:
| PisikaNeagra a răspuns:

WoW ce raspunsuri pe aici... Nu vreau sa fiu eu aia cu nasul pe sus, dar serios...Eu pana sa nu fi vazut asta nu stiam ca e rrom. Muzica lui e buna, dar oamenii vad ca nu il prea plac pentru simplul fapt ca este rrom. Din cele cateva zeci de raspunsuri de aici vad ca sunt vreo 2 fani CONNECT-R(+eu love struck) nasol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, îmi place de preistoricul ăla căruia nici nu îi înțeleg versurile. zici că le scoate o maimuță în călduri, chiar seamănă.
@naty. De ce să fiu ma invidioasă? Măcar eu sunt o formă umană avansată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff toti am primit, Woodenpints. Mie imi zicea ca n-are timp sa imi asculte prostiile si ca nu ne mai suporta ca i-am jignit deconectorul, ca vrea sa plecam undeva departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ala cine l-a strans de **** de are ochii injectati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conflict frumos s-a lansat pe-aici. Poate ajungem iar la vreo 80 de răspunsuribatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și nouă de ce scoți din taste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mhn24, mi-e scârbă deja că ascultă tinichele (connect-r) combinate cu aur (megadeth).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place muzica lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-am zis eu că ajungem la 80 de răspunsuri, mai e puținwinking. Felicitări

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@PisikaNeagra,
Eu personal nu fac discriminare. Nu îl plac fiindcă se crede mare cântăreț și nu reușește să mă înduioșeze cu gesturile lui caritabile doar ca să atragă atenția și fani.
Pe lângă asta are și un dialect ciudat, aproape că asasinează limba română în unele melodii și nu cânta nimic spectaculos, cu totul comercial deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba @conecterlive daca nu vroiai sa comentam la ce ai mai pus intrebarea? Connecter-r e un idiot ca toti ceilalti cu muzica asemanatoare. Din cauza lor se duce de rapa muzica buna romaneasca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine că înțelegi. Mă bucur sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Sunshine, așa va fi permanent.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Mie imi place
e bine ca avem si rromi din astia
e un exemplu bun nu stiu de ce tot comenteaza astia pe aici

| KikiRiki98 a răspuns:

Imi plac melodiile lui, cea mai mult Ring the alarm, dar cum arata sincer nu-mi place nu stiu de cestraight face

| mirunitza a răspuns:

Imi place enorm de mult si arata...suuuper

| Rapidistul a răspuns:

Fainn

| BereLaRece a răspuns:

Cred ca tu esti singura de aici care s-a facut de ras.winking

| PlasticSmile_3916 a răspuns:

Parerea? -Ador muzica lui
Daca-mi place? -HELL YEAH! big grin :X
Cum arata? Connect`r is hawwt love struck

| trinidad a răspuns:

Muzica e ok parca, si arata nu rau, dar prea se da mare uneori. Na, cel putin asa cred eu.