| 13DoXy13 a întrebat:

Ce parere aveti despre Conecte-r si muzica lui?
Va place sau nu?
Dar cum arata?

Răspuns Câştigător
| *~naty~* a răspuns:

Ia taceti voi invidiosilor tongue conecte-r The One pe langa voi ratatii

79 răspunsuri:
| xXGaBiXx a răspuns:

Nu-mi place nici o melodie de-al lui. si nu are voce.

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Nu-mi place decat cum canta in unele melodii

| PlasticSmile_3916 a răspuns:

Parerea? -Ador muzica lui
Daca-mi place? -HELL YEAH! big grin :X
Cum arata? Connect`r is hawwt love struck

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Conteata ce iti place tie.

| TeoPT a răspuns:

Arata ca un tzigan borat venit din ghena de gunoi si canta ca un gay frustrat. Cat despre melodii, zici ca s-a dus Guta si a umblat in FL Studio de au iesit melodiile alea.

"P.S Am scris tzigan cu "tz" fiindca se modifica "Rrom". Cata idiotenie frate! Aia sunt tzigani toata ziua, notiunea de rrom e o porcarie. De aia confunda o lume intreaga rromii cu romanii."

Bafta

| EVERYBODY a răspuns:

Îmi place și el, și muzica lui (dacă se poate numi așa), la fel cum îmi plac durerile menstruale. :X:X:X:X:X:X

| Kittynna a răspuns:

In primul rand e Connect-R laughing si da, imi place muzica lui. Are melodii destul de faine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, îmi place de preistoricul ăla căruia nici nu îi înțeleg versurile. zici că le scoate o maimuță în călduri, chiar seamănă.
@naty. De ce să fiu ma invidioasă? Măcar eu sunt o formă umană avansată.

| Polaris a răspuns:

Dacă aş fi ţigan, l-aş renega.

| 13DoXy13 explică:

Mah...dar sunteti chiar tzigani...si nesimtiti,
nu stiti sa apreciati un talent!

| EVERYBODY a răspuns:

Și crezi că mă vei face să îmi schimb părerea cu mesaje private? NU reușești. Ba din contră, m-am ales cu o porție sănătoasă de râs. Și îți spun din nou, Connect-r suge!

| 13DoXy13 explică:

Sii...cam cate prostii mai aveti de spus voi?
desteptilor...

| giuly a răspuns:

Măcar noi avem creier...

| TeoPT a răspuns:

@Woodenpints

Normal.
Copil crescut cu clubareli, ce te miri?

| EnterSandman a răspuns:

Macar daca ar sti sa injure.cu ce o injur eu.asa ma injura si ia inapoi.aaa.si a recunoscut ca are 12 ani.deci nu va mai chinuiti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff toti am primit, Woodenpints. Mie imi zicea ca n-are timp sa imi asculte prostiile si ca nu ne mai suporta ca i-am jignit deconectorul, ca vrea sa plecam undeva departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ala cine l-a strans de **** de are ochii injectati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conflict frumos s-a lansat pe-aici. Poate ajungem iar la vreo 80 de răspunsuribatting eyelashes.

| giuly a răspuns:

Îţi dai seama...ar fi cea mai mare realizare a ei de până acum. Ce proastă frate...mai are puţin şi îi ridică statuie ţigănoiului, da' nici nu ştie să îi scrie corect caricatura de nume. Ptiuuu laughing

| 13DoXy13 explică:

Imi e asa mila de voi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și nouă de ce scoți din taste.

| Iolanda_4014 a răspuns:

Nu prea...

| Polaris a răspuns:

Mi-e milă de mine că o să fac asta la întrebarea asta...
http://www.youtube.com/watch?v=Xe3qdcQtqIA
This is music...

| 13DoXy13 explică:

Stiti ce nu inteleg eu?
Cum de va iubesc parintii?

| FucktheSystem a răspuns:

Conecte-r e un cocalar împuțit, face de ras și țiganii.
Nu, nu-mi place.
Arată ca un cur de cioară.

| LadyInBlack a răspuns:

Stii ce nu inteleg eu? Cum de nu te-a dat mama ta afara din casa... sa-mi fi pus mie taraganatul ala sa-mi "cante" ca te radeam de pe fata Pamantului.

| AlexyLuvvU a răspuns:

Pai...ii detest muzica, detest felul in care arata laughingiar el e...un altul plin de figuri.i s-a urcat "faima" la cap laughing

| FucktheSystem a răspuns:

Conecterlive, dacă eram mă-ta dormeai pe preș ( cu indulgență)
mhn24, nu merită cocălaru ăsta să audă una dintre cele mai frumoase melodii de pe pământ.

| Polaris a răspuns:

Cine a zis că mă iubesc părinţii? Mă rog, bunicii mă urăsc - şi eu pe ei. De părinţi... tata-i în Italia, nu vorbesc cu el decât din an în Paşte, iar maică-mea face crize.
Ok, asta e off-topic...
N-o să vă vină să credeţi că acestui cocalar i-a plăcut melodia pe care am pus-o în răspunsul anterior. straight face