| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele ce asculta muzica metall?

24 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Ironie...
Mereu scrieți Metallica cu un singur "l" iar metal cu 2 de "l" laughing

| Duucu a răspuns:

Ce părere să am? Fără minte, pe viitor vor ajunge prostituate sau mai știu eu ce.Dau din păr ca niște maimuțe.

Răspuns utilizator avertizat
| Duucu a răspuns (pentru TheMechanix):

Ce muzică creștinească? D-aia de pocăiți? Ești pocăit? Thoamne și cu pocăiții îștia, voi nu știți calea.Trebuie să asculte muzică BISERICEASCĂ, aia de la preot plină de înțelepciune.

| varcolaccc a răspuns:

Sataniste laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeaşi părere pe care o am şi despre băieţii care ascultă metal.

| svartirhimnar a răspuns:

Poate să asculte orice, dacă tipa n-are minte şi gândeşte cât o curcă...
Dar în general, îs mult mai deschise la minte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ooo, te referi la alea care scriu metal cu doi de "l" si care cred ca genul de muzica pe care il asculta le face mai oameni decat sunt? Mda si mie mi se par penibile.

| justmebi a răspuns (pentru TheMechanix):

Bun. ce treaba are muzica pe care o ascult cu viitorul meu? crede-ma, poti sa ajungi foarte sus in viata chiar daca asculti metal si, de asemenea poti ajunge prostituata si daca asculti pop, rapp(nu sunt sigura cu cati de "p" se scrie, imi cer scuze pentru eventuala greseala) sau orice altceva. de ce asociezi faptul ca ascult metal cu faptul ca n-am minte? sincer, eu nu vad nici o legatura intre cele doua. daca tot spui ceva, apai argumenteaza. deci genul muzical pe care il prefer determina cata minte am si ce voi face in viata? nu prea cred. eu cred, sincer, ca voi nu aveti prea multa minte daca veniti cu afirmatii d'astea. peace!

| Wøodenpints a răspuns:

Ar trebui să am o părere despre ele pentru că ascultă un gen de muzică?

| Duucu a răspuns (pentru justmebi):

Metal-ul este pentru sataniști.Voi urăți totul, și vă lăsați influențați de niște lepre de oameni.
Muzica creștină în schimb te ajută să vezi viața așa cum e.

| KristalPop a răspuns:

Metallica se scrie cu un singur L, iar genul metal cu 2, nu?
Haha... Metalistele sunt foarte tari şi de treabă în general. Mereu ele sunt ceva mai băieţoase şi, da, îmi plac. Am o părere foarte bună despre ele.

Dar dacă ascultă Tokio Hotel, BVB sau Bring Me The Horizon ălea numai sunt metaliste pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Sa stii ca daca asculti metall nu inseamna ca esti satanist/atongue eu una nu sunt, dar ascult metall, desi am doar 12 anitongue

| AleAlexandra09 a răspuns (pentru Duucu):

laughing mda asa e ceva ce multi credtongue de aceea am pus intrebarea sa vad prostia omeneasca, judecati o carte dupa copertahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheMechanix):

Te anunt ca rockeri/metallisti nu sunt satanisti, pentru informarea ta sunt mai multe stiluri de metall, recunosc este metall satanic dar majoritatea stilurilor nu sunttongue

| Crucified a răspuns:

Nu mă interesează.

| justmebi a răspuns (pentru Duucu):

Si daca am fi satanisti, care ar fi problema? laughing in primul rand, stiu ca nu esti informat despre asta(ma refer la satanism), asa ca nu ma voi certa cu tine degeaba. nu urasc chiar totul, sunt cateva exceptii. dar stii ce urasc cel mai tare? indoctrinarea relagioasa si, evident si oamenii indoctrinati. si nu, crede-ma, metalistele si metalistii adevarati nu se lasa influentati de nimeni. muzica crestineasca si biserica te fac doar sa ai mereu un sentiment de inferioritate, sa traiesti cu frica, sa nu te poti bucura pe deplin de frumusetea vietii, te inchini unor entitati a caror existenta nu este sigura.

| justmebi a răspuns (pentru Duucu):

Acum spune-mi ca am sa ajung prostituata. chiar as vrea sa vad asta.

| Duucu a răspuns (pentru justmebi):

Gata cu gluma, hai să bem o bere și să vorbim despre ceva serios.
http://www.youtube.com/watch?v=oEGAdEGnqKA

| justmebi a răspuns (pentru KristalPop):

O, in sfarsit cineva care gandeste normal laughing

| Sociopat a răspuns:

Asculti,,metall,, si vrei sa vezi ce parere are lumea in general si daca sunt multe pareri negative te schimbi pe pop.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Duucu):

E mai metall cu 2 l laughing (e mai valoros "mancatias" rolling on the floor )

| DenisIonut01 a răspuns:

Nu am nimic Impotriva cu ele. Fiecare cu gusturile lui, atata timp cat nu ma deranjeaza cu muzica.