| MrAngelus a răspuns:

Draguta (desi nu sunt fan Adele). Daca este data si la radio rezulta ca piesa este foarte buna. Parca te face sa lupti chiar si in cea mai naspa situatie melodia asta.

5 răspunsuri:
| R0011 a răspuns:

O adooor.drooling

| PotcaPădurii a răspuns:

E super-mega-overrated. Ok, inteleg ca Adele are o voce foarte buna si-asa mai departe, dar melodia devine enervanta dupa ce o asculti de maxim...sa zicem...10-15 ori.
Pe scurt, imi place la fel de mult ca durerea de stomac.

| MrAngelus a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Omul se plictseste de orice, stai tu linistit(a).

| PotcaPădurii a răspuns (pentru MrAngelus):

Nu neaparat.Am ascultat alte melodii de sute de ori si nu m-am plictisit niciodata de ele.Cat despre faza ta cu datul la radio, pai si Justin Bieber, Rihana si Inna rasuna prin majoritatea radiourilor.Asta nu inseamna ca piesele lor sunt bune....ma rog, ce se screm acolo, "piesa" e mult spus.

| IGM explică (pentru PotcaPădurii):

Eu i-am dat funda pentru: ''Parca te face sa lupti chiar si in cea mai naspa situatie melodia asta.''