| Andreea_Relevici_1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber? Adica e un cantaret bun?

Răspuns Câştigător
| Elenutxz19999 a răspuns:

Scuze pentru fani, va zic de acum nu vreau sa-mi ziceti ceva de genul,, Vai ai 9 ani'', nu nu am si nu-l suport! Cel putin in melodia Baby zici ca-l strange cineva de gat! Adica el nu se va compara niciodata cu un cantaret bun! Da pentru fetite de 10 ani e bun =]]]]] dar nu pentru mine.Hai injurati-ma, P.S. am o pagina anti el na ca sa va fac si mai mult in ciuda =]]]]]]

22 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Un penibil fara talent ce "canta" jeguri comerciale de doi bani.

| Mangustă a răspuns:

Nu.
*trebuie salvata intrebarea asta, o sa iasa frumos...

| M25M a răspuns:

Nu prea imi place vocea lui si nici melodiile lui deloc, am incercat sa vad de ce este atat de mediatizat insa nu mi-am dat seama.

| OOOLEOOO a răspuns:

Este idolul generatiei noi.

Noi nu prea avem un punct in comun cu el.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Idolul meu in niciun caz surprise

| CautNume a răspuns (pentru OOOLEOOO):

"Este idolul generatiei noi." straight face
Nu-i adevarat.

| KristalPop a răspuns:

Da, strălucit de bun.
Lasând la o parte faptul că piesele lui sună jalnic, nici măcar versurile nu sunt ca lumea.
Arată ca un păpuşel şi cântă extrem de fals... Puştiul e praf.

| TheStory a răspuns:

E varza baiatul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E praf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma abtin. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neeext.

| NuMaContrazice a răspuns:

N-am nimic cu el dar nu-l pot suferii! X-(

| MaskOfSanity a răspuns:

E la modă să spui cât e de jalnic Justin Biber. Dar, asta e şi părerea mea. Nu văd nimic deosebit nici la vocea, nici la înfăţişarea lui. Nu are rost să mai precizez ce cred despre muzica lui...

| Aneke a răspuns:

Du-te si dati glont si nu mai pune intrebari stupide.

| summergirl25 a răspuns:

Justin Bieber este un cantaret superb! Si, imi place foarte mult de el!

| Molecula a răspuns:

Nu stiu cat de bun e da nu il prea suporta lumeahappy si nu numai la noi in tara, si in strainatate e la fel, il indragesc mai putini decat cei care il urasc

| BiencutzaStyles a răspuns (pentru Molecula):

Da, mie mi se pare destul de dragut si canta bine love struck.

| SisMusic a răspuns:

Dupa parerea mea este cel mai comercial artist de la Guess Who pana in prezent!

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Canta frumos si e dragut. Unii spun ca e 'gay', dar nu e adevarat! Ei spun pentru ca e cam dragut si multe fete spun ca le place de el.Mie imi place vocea lui, canta superb happy

| MetalheadSatan666 a răspuns:

E un tip super talentat.Nu inteleg de ce toata lumea ii poarta pica...

| Alexbossdeboss a răspuns:

Nu stiu parerea ta dar eu il urasc big grin

| Danii16 a răspuns:

Nu cred ca cineva are intr-adevar ceva cu el, e doar o febra trecatoare ca aia cu Fuego laughing
Eu nu am nimic cu el, nu il ascult dar nici nu il injur happy