| Eduard619 a întrebat:

Ce parere aveti despre vedetele gen:Justin Bieber, One DIrection sau Maxim de la noi din tara?
Funda celui mai normal/amuzant raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber a fost talentat inca de mic, a fost descoperit de Usher pe youtube. Piesa,, BABY '', sa recunoastem este frumoasa si cam grea pentru un copil de 13-14 ani cati avea Bieber pe atunci. Faza e ca multi au fost invidiosi pe el deoarece 90% din adolescente din intreaga lume erau indragostite de el. Baiatu' avea tot ce-ai dorea, bani, talent, faima, fete, de toate ....si-a cam luat-o in cap, a prins mult multe fite, etc. Asa e faima, te schimba.P.s Mi-e simpatic, imi plac cateva melodii ale lui, dar nu sunt fan. One Direction imi plac foarte mult, dar totusi nu sunt fana. S-au lansat in urma unui concurs la TV. Au videoclipuri, si versuri decente. Maxim..Era si timpul sa avem si noi o trupa de baieti, nu? Au versuri. obscene, gen :,, Vreau sa te.''aprind, sting etc, aia cu,, sarutari criminale '' este reusita. Nu pot sa zic ca nu imi plac, imi sunt simpatici.

5 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Mie nu imi place niciuna.
Mai bine ascult muzica populara sau mai stiu eu ce genuri in care nu se lalaie sau param param atat.
Zau asa, adica e stupid, ce sunt astea?
https://www.youtube.com/watch?v=nIOq09WNfZQ

https://www.youtube.com/watch?v=v4YtVQqo_P0

https://www.youtube.com/watch?v=SigqxdVD9fI

Daca esti fan, ok. A fost doar parerea mea. :)
Have a nice day!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Justin Biber: >: P
One Direction: :X ♥♥♥♥♥♥♥
Maxim: Îmi place muzica lor. De fapt, stiu doar 2-3 melodii de la ei

| Deaad a răspuns:

Muzica care transmite cel mai discutat si mai comun sentiment al omului si care o asculta adolescentii cu hormoni care intrec neuronii la numar.

| Wøodenpints a răspuns:

Zgomote și mâțâieli la microfon. Da, știu că e un nou trend printre pubertinele adolescente care abia au învățat în ce gaură se bagă tamponul să se frece când văd câte-un păpușel cu haine de dameză ce jelește de inimă albastră pe scenă.
Știu că sunt la modă boyband-urile de flăcăi cărora abia le-au dat tuiele în jurul gurii.
Știu că proastele de 14 ani idolatrizează orice căcat le spun revistele să idolatrizeze.

Dar prostiile alea nu pot fi numite muzică. Sunt pur și simplu niște șlagăre cântate prost pe care orice om îndeajuns de capabil să meargă și să respire în același timp le-ar considera un gunoi nonvaloric.
Chestia e că toată treaba a ținut. Cei menționați de tine nu sunt decât niște produse ieftine și kitschoase promovate excesiv de oameni care scot bani buni pe spatele lor. Au mizat că vor găsi oameni suficienți de proști încât să pună botul la ce promovează ei. Și eu găsit. Era și imposibil să nu găsească. Nu-s decât niște produse ieftine. N-au valoare în sine ca oameni. În viața reală ei nu știu nici să cânte, n-au nici personalități de om celebru și nici nu-s diferți față de alții de vârsta lor. Pur și simplu se comportă cum le zice impresarul iar proștii înghit.

Cât despre ei în sine, nu-i mare lucru de spus. Singura chestie pe care poți s-o faci când îi vezi e să tragi în scârbă o flegmă în direcția lor sperând să-i nimerești și să le muți freza pe partea cealaltă în timp ce-i zici un "ce faci bă i-ai luat hainele lu' soră-ta?" în sictir.

| OmuCane a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat ai scris malaughing