| DDCC a răspuns:

Sincer, mai fain cântă ăsta http://www.youtube.com/watch?v=uiH4BFTELME.
Sau Lindsey Stirling http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI.

10 răspunsuri:
| eusebiu99 a răspuns:

Da sunt foarte interesante, si intr-adevar imi plac.

| GoddessMaui explică (pentru eusebiu99):

Baga-le in playlist-ul tau si am sa te cred.

| AndreeutzaDragutzica a răspuns:

Destul de interesante big grin

| RockNbeer a răspuns:

Prima a fost plictisitoare
A doua mi-a placut putin, dar tot m-am plicitisit si am derulat mai in fata...
A treia deloc nu mi-a placut
Ultima a fost cea mai interesanta.

| GoddessMaui explică (pentru RockNbeer):

Ca sa te cred ca iti place ultima melodie, atunci bag-o in playlist.

| RockNbeer a răspuns (pentru GoddessMaui):

Am zis doar ca este interesanta, nu ca imi place, ma captivat putin, dar daca te face pe tine mai fericit ca pun melodia in playlist...ok

| GoddessMaui explică (pentru RockNbeer):

Acum o sa dorm bine la noapte si fericita.

| Woodenpints91 a răspuns:

Îmi place că-s făcute din chitară. Dar au momente de lăbăreală în care mă plictisesc.

| KristalPop a răspuns:

Nu, nu-mi plac.
Unele-s bune când te duci în Vestul Sălbatic.

| CautNume a răspuns:

Nu-mi prea plac, nu-s cine stie ce melodii.