| Summerismine a întrebat:

Ce puteti sa-mi spuneti despre cantareata din acest clip? :x melodia este geniala http://www.youtube.com/watch?v=dWvLIThvkAU

3 răspunsuri:
| Duucu a răspuns (pentru CautNume):

N-ai înțeles, el/ea a vrut să spunem o părere bună despre acea căntăreață, să o lingușim puțin laughing

| CautNume a răspuns (pentru Duucu):

Eu am "spus" ce-am putut despre ea. Putea pur si simplu sa spuna ca vrea o parere de-a noastra.Bine, daca-i spunem ce cred despre "cantareata" ma mai alegeam cu un ignor laughing...