| florymee12 a întrebat:

Ce puteti sa-mi spuneti despre iubirile celor de la one direction? care din ei au iubita acum? si care este comportamentul lor fata de persoana iubita?
funda :*

Răspuns Câştigător
| AbbyXQuinn a răspuns:

Pai...Louis-Eleanor Calder
Zayn-Perrie Edwards
Liam-Danielle Peazer
Ce pot sa-ti spun, nu stiu daca cineva ar stii cum se comporta ei intr-o relatie. Cred ca singurii care stiu, sunt ei. Tot ce pot sa-ti zic e asa:
Louis si Eleanor- au fost zvonuri cum ca relatia lor este creata de management. Dar din cate vezi ei nu s-au dat batuti, au ramas impreuna, si din interviuri, poze si chestii de genu imi dau seama ca ei chiar se iubesc.
Zayn si Perrie- Colegele ei de trupa, mai precis Jade, a spus intr-un interviu ca nu a mai vazut un baiat sa iubeasca o fata atat de mult cat o iubeste Zayn pe Perrie, ceea ce ma duce cu gandul ca ei chiar se iubesc. Eu una ador cuplul asta

3 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

One direction - fani 10-14 ani in special fetite ...asta spune tot...nu stim nimic de relatiile lor si sigur nu cred ca intereseaza pe cineva happy

| Kasia a răspuns:

Nu cred ca stie cineva cum se comporta ei intr-o relatie.

| AbbyXQuinn a răspuns (pentru Nucreeed):

Eu am 17 happy Si probabil ca pe ea chiar o intereseaza laughing Probleme?
Serios acum -.-" Care-i problema ta? -.-"