| Antoniia458 a întrebat:

Ce recomandati!?
Dubstep sau Rock.

56 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

Rock:X

| LaNaibaa a răspuns:

Mie imi place mai mult Dubstep-ul.

| DaNeo a răspuns:

Ambele:X
eu sunt mai mult rocker, ascult Greenday, Linkin Park, SOAD, Rammstein, Simple plan si heavy metal(in mare parte) insa nu pot sa nu ascult dubstep mai ales cel acompaniat de vioara:X.Cauta pe youtube Lindsey Stirling si vei vedea ca ambele(genuri) sunt frumoase

| MrAngelus a răspuns:

Dubstep

| CautNume a răspuns:

Rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock! love struck

| Morrigan a răspuns:

Rock \m/

| BlackFuneral a răspuns:

Rock,dar pentru un pokemon e dubstep-ul.
Ce ţi-a zis DaNeo nu e rock adevarat.
Pentru început încearcă:
Aerosmith : http://www.youtube.com/watch?v=Ss0kFNUP4P4
Guns n' roses: http://www.youtube.com/watch?v=Rbm6GXllBiw
Within Temptation :
http://www.youtube.com/watch?v=UKwrgWkur00
Metallica : http://www.youtube.com/watch?v=wUK2QmdUXas
Bon Jovi : http://www.youtube.com/watch?v=p4JUIOey7vo
După o vreme o să îţi dai seama şi singură ce e bun de ascultat şi ce nu.O zii frumoasa!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Slayerrrrrr

| Polaris a răspuns (pentru BlackFuneral):

Vorbești de parc-ai fi cine știe ce guru al muzicii.

| BlackFuneral a răspuns (pentru Polaris):

Vorbesc din experienţă.Aşa am început eu. Dacă nu eşti de acord cu parerea mea, poţi să ma contrazici.

| Polaris a răspuns (pentru BlackFuneral):

"Numa' eu știe ce rocku' adevărat este, fiindcă eu are gusturi atât de bune în materie de muzică și atâta experiență, deși ascult doar 7 trupe arhicunoscute."
Maaaai taci.
http://www.youtube.com/watch?v=ZVvvZz6tyH0

| BlackFuneral a răspuns (pentru Polaris):

Nu cred ca mai înţeles.Trupele ce care i le-am aratat sunt primele trupe pe care le-am ascultat eu.

| Polaris a răspuns (pentru BlackFuneral):

>Ce ţi-a zis DaNeo nu e rock adevarat.
Despre asta vorbeam, dacă nu "mai" înțeles.

| BlackFuneral a răspuns (pentru Polaris):

No,dar ce vrei să spui? Linkin Park e trupă bună? Asta e doar parerea mea, nu îti place asta e.

| BlackFuneral a răspuns:

M-ai*

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru BlackFuneral):

Rammstein canta fain... SOAD e decent, in rest sunt porcarii pentru fetite cu codite

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Asa nene, sa traiasca SLAYER smug Ar trebui ca toti sa avem macar un tricou slayer in dulap. Eu am unul inramat

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru Polaris):

Nee, tipa se pricepe la rock

| DaNeo a răspuns (pentru BlackFuneral):

laughing
rockul asre vreo 90-100 ed subclase eu le-am zis pe cele usoarewinking
crezi ca merita sa-i zic trupe gen godhate si godsmack?laughing asculta godhate ca prima ta trupa rock si vei crede ca toti is satanistitongue se vede ca nu esti rocker

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru BlackFuneral):

N-are legătură, dar imaginea ta de profil e cumva din filmul "Ioana d'Arc" din 1999?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Chiar contează ce recomand eu dacă ţie nu îţi place? Eu recomand ce-mi place, adică rock, dar dacă o să te plictiseşti după 2 melodii şi o să te dai pe dubstep te caci în "recomandarea" mea.

| Aneurysm a răspuns:

Whoa, niciun comment cu "manele"?
http://myfacewhen.com/361/

| GoldCobra a răspuns:

Dubstep poate face orice prost.

| Cristianne a răspuns (pentru Aneurysm):

Manelele "ie" viața mea.

| cristian_8123 a răspuns:

Amandoua...duudee

| BlackFuneral a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Da,iti place?

| BlackFuneral a răspuns (pentru DaNeo):

Am pus melodii de la trupe care nu sunt sataniste.
Multumesc frumos, trebuie sa cunosti o persoana inainte sa tragi concluzi.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru BlackFuneral):

Am vrut să văd filmul cu Milla Jovovich în rolul Ioanei, dar am ajuns să mă uit la altul, cu Leelee Sobieski în rolul ei. Şi mi-a sărit în ochi, de asta te-am întrebat.
Dar da, chiar mi-a plăcut filmul.În general îmi plac cele istorice şi medievale.

| DaNeo a răspuns (pentru BlackFuneral):

Citeste cu atentie n-am zis ca sunt satanisti rockerii care iai ales tu am scris si citez:"asculta godhate ca prima ta trupa rock si vei crede ca toti is satanisti" citeste cu atentie ineinte sa trag concluziiwinking eu ascult multe trupe asemanatoare sau chiar mai grav pentru incepatori ca tine de ce crezi ca i-am zis trupe de rock "usoare"