| Antoniia458 a întrebat:

Ce recomandati!?
Dubstep sau Rock.

56 răspunsuri:
| BlackFuneral a răspuns (pentru DaNeo):

Nu cred ca intelegi tu bine.Nu pot zica ca ascult rock din todeauna.Astea sunt primele trupe pe care le-am ascultat eu, ca orice incepator.
Am mai zis nu trage concluzi inainte sa cunosti macar putin omul, de unde stii tu ca sunt incepator?
Nu vreau sa ma cert acum cu tine pe un simplu site.
Sa ai o zii frumoasa.

| DaNeo a răspuns (pentru BlackFuneral):

Nici eu n-am chef de cearta...dar macar citeste tot sa vezi ca n-am zis ca tu esti satanist ci sa nu creada ca rockerii is satanisti daca ii dadeam trupe gen godhate

| Borderline a răspuns:

Rock.

| BlackFuneral a răspuns (pentru DaNeo):

Scuze.Eram pe telefon, şi nu apucasem să citesc tot.
No, dar ai dreptate.Toţi cred că cei care asculta rock sunt ori satanişti ori emo.Asta e părerea lor şi nu o să mai incerc să le arat melodii frumoase, sau să le arăt că rockeri nu sunt mereu nişte certăreţi, care imediat ce îi zici ceva sare la bătaie.

| BlackFuneral a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Eu,sincer nu am văzut filmul, dar am citit câte ceva despre el. Poate că o să mă uit şi eu la el.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru cristian_8123):

No. Don't.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru BlackFuneral):

You should.

| DaNeo a răspuns (pentru BlackFuneral):

Asta'i problema...ca daca nu apareau oameni de genul ala ziceam trupe din mai multe subclase care imi plac, insa oamenii uita ca rockul i-a facut pe ei ceea ce sunt azitongue (si anume: oameni care pot sa se exprime cum vor)
P.S pentru cei care zic ca linkin parca greenday si celelalte trupe care lea scris zic ca nu-i rock:reprofilativa si invatati teorie despre muzica rock(daca este asa ceva) ca nu exista doar heavy metal si clasele gothic, exista new wave, punk rock, screamo, nu metal, death metal:X, death corelove struck si multe alte clase(care eu nu le-am ascultat pentru ca nu au cantareti cunoscuti de care sa fi auzit)

| Antoniia458 explică:

Oameni buni, eu ascult de amandoua, dar nu ma decid care e mai "cool". si stiu si eu aceste trupe de rock. si sincer m`am saturat de ele. si nu va mai certati pe aceasta pagina. Va rog

| TeoPT a răspuns (pentru BlackFuneral):

Eu unul zic că SOAD e mai "adevarat" decât Bon Jovi de 1000 de ori. Ce dracu vă plimbați toți cu aceleași trupe mediatizate peste măsură, le dați peste gură tuturor de parcă ați fi cine știe ce experți? straight face

| BlackFuneral a răspuns (pentru TeoPT):

Tu nu citeşti tot?
Am mai zis şi se pare că trebuie să repet.Trupele pe care i le-am dat sunt primele trupe pe care le-am ascultat eu!
Şi la răspusul ăla mă referea la Linkin Park şi Greenday.

| TeoPT a răspuns (pentru BlackFuneral):

Green Day e o trupă bună, iar Linkin Park au fost cândva buni. Mă rog.

| BlackFuneral a răspuns (pentru TeoPT):

Asta e părerea ta.Eu am spus-o pe a mea.

| 安価 a răspuns:

Eu leas alege pe ambele tongue

| georgiana_4883 a răspuns:

Dubstep

| TeoPT a răspuns (pentru BlackFuneral):

Ceea ce mă frământă pe mine de fapt este fraza ta care sună gen "Ce ti-a dat ala nu e rock adevarat" E părerea ta, dar de ce ai pus-o sub formă de generalizare? Cine dracului te crezi tu să decizi ce e rock adevărat și ce e nu? straight face

| BlackFuneral a răspuns (pentru TeoPT):

Ţi-am zis e părerea mea, şi gata.

| deeyuu a răspuns:

Dubstep

| TeoPT a răspuns (pentru BlackFuneral):

Băi copile, tu ești autist? DE CE ți-ai pus părerea sub formă de generalizare, asta te-am întrebat.

| BlackFuneral a răspuns (pentru TeoPT):

Nu sunt autist.Doar că nu am chef să ma cert cu tine, acum.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Rock

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Trebuie sa alegi?
Mie imi place rock-ul mult mai mult, dar si dubstep-ul e ok.
Vrei o combinatie intre cele 2?
Asculta noul album de la Korn: The Path Of Totality. E metalstepwinking.

Sunt melodii precum:
- Get Up
- Narcissistic Cannibal
- Cahos Lives In Everything

| roland2948 a răspuns:

Cu siguranta Rock\m/

| AskAlex a răspuns:

Amandoua, depinde de starea ta de spirit.

| AaLexS a răspuns:

Din toata inima iti recomand rock-ul. Cel mai pur gen de muzica. Nu stiu ce m-as face fara rock.

| IoanaGabe a răspuns:

Ambele! happy

Dar...as alege Rock`ul love struck!