| GuitarFly a întrebat:

Ce va place mai mult : rock-ul sau dubstep-ul si de ce?

15 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Metalul şi rock-ul.
Dubstep-ul e un rahat.

| greyhound a răspuns:

Rockul, duhhh
Pentru ca e singurul stil caruia i se poate spune muzica (in afara de muzica clasica); pentru ca are suflet; pentru ca nu e pur si simplu un amalgam de sunete

| CautNume a răspuns:

Evident, rock.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Rockul,e unul din singurele genuri care exprima la maximum sentimente complexe, nu idioțenii.

| SpiritCrusher a răspuns:

Rock-ul si Metal-ul implica talent, dubstep-ul nu.

| kRedhead a răspuns:

Nu ma pune sa aleg intre astea 2, te rog. Urmeaza al treilea razboi mondial daca incerc sa aleg una din ele. laughing)

| Fridăm a răspuns:

Normal că rock-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock-ul, normal (incluzand si metal-ul, desigur). De ce? Pentru ca imi place mie mai mult. Si sunt de acord cu FadetoBlack, dubstep-ul este un rahat.

| bloodyhell a răspuns:

rock

| Rooobi a răspuns:

Dubstep-ul. de ce? pentru ca exprima sentimente doar prin sunete.uni zic ca e doar o amestecatura de suntete, atunci rock-ul ce e o amestecatura de urlete?

| Vans a răspuns:

De ce aş asculta nişte blendere?
Rocku' cu toate subgenurile lui nu merită pus în comparaţie cu gălăgia aia.

| Krokodil a răspuns (pentru Rooobi):

Bai,daca pentru tine rocku` se rezuma la urlete.

| mODIN a răspuns (pentru Rooobi):

Ce sentimente visezi acolo? Te-ai drogat? Vorbeste blenerul cu tine?

| DarkBlood32 a răspuns:

Rock. Dubstep-ul e doar o diaree.