| BeYourSelf7 a întrebat:

Ce ziceti de faptul ca artistul indispensabil al trupei Parazitii, Cheloo, va fi jurat la X-Factor? Eu pot spune ca daca in prima editie nu m-a interesat absolut nimic, ce-a de-a doua cu siguranta n-o voi pierde!

7 răspunsuri:
| nik14 a răspuns:

Toti incultii ajung sa fie in juriul x-factor.
Trebuie sa ai o anumita scoala, pregatire nu asa de pe strada.
Cu siguranta nu o sa ma mai uit.

| BeYourSelf7 explică (pentru nik14):

Pofim? Incult? Pe bune? Tu te auzi fratele meu alb?happy
I-ai ascultat versurile? Sau la tine in casa se aude doar taraf si etno? Incult? Imi pare rau dar daca tu asta crezi despre unul dintre cei mai mari rapperi ai Romaniei(si iti trebuie minte sa faci versuri) inseamna ca esti doar un frustrat si te rog sa nu mai raspunzi niciodata la intrebarile mele.happy
no offence but you suck!

| nik14 a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Cand va ajunge cacatel al tau la nivelul asta sa ma anunti.
In primul rand mi-ai cerut o parere, eu ti-am spus sincer. Crezi si faci ce vrei.

| MOboy a răspuns (pentru nik14):

Frate...nu zic ca e incult, dar toti drogatii si asta nu se cheama rap dupa mine ci mai dergraba ce de genu " frate cant ce vreau ma doare in **** de ce zice lumea, suntem golani si facem ce vrem"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Respect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la XFactor in mare parte pentru Cheloo, sincer! Putini oameni il inteleg- este o persoana complexa, iti trebuie (macar)putina inteligenta sa percepi mesajul pe care il transmite. Adevarul este ca are caracter si o personalitate puternica. Respect, Cheloo!

| BeYourSelf7 explică (pentru anonim_4396):

Asa este. Si nu are o personalitate si un caracter doar puternice..eu as zice ca-s unice, cel putin in Ro.