| anonim_4396 a întrebat:

Ceva metalheads pe-aici?

17 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Sunt cativa!

| Northwind a răspuns (pentru liviu890):

Oh, în sfârșit

| Duucu a răspuns:

Au murit toti, saracii.

| Northwind a răspuns (pentru Duucu):

Amuzant.

| Duucu a răspuns (pentru Northwind):

Asculti Finntroll si Ensiferum si zici ca esti metalhead laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

numai tu

| RockNbeer a răspuns:

Metalheads,ce stupid suna

| Sociopat a răspuns:

Acum cu colectiv ma gandesc ca-s mai multi.

| Northwind a răspuns:

Am pus o simplă întrebare, nu știu de ce atacați toți...

| Northwind a răspuns (pentru Duucu):

Cu ce te deranjează? ^_^ Scuzați-mă, domnule Ducu, însă dacă dumneavoastră ascultați CEEA CE TREBUIE pentru a fi metalhead, vă rog să vă țineți părerile pentru dumneavoastră. Și încercați să vă interesați ce înseamnă acel cuvânt, deoarece nu păreți a cunoaște. Mulțumesc anticipat.

| Northwind a răspuns (pentru AirănMeidăn):

După atitudinile prezente aici, așa se pare.winking

| Northwind a răspuns (pentru RockNbeer):

Sună, și totuși așa se spune. happy

| Northwind a răspuns (pentru Sociopat):

Tot mai mulți poseri.

| Duucu a răspuns (pentru Northwind):

Uite, acum sa fim seriosi. Nu te ataca nimeni, se vede ca esti nou pe site, dar a fost o perioada cand rock-ul era atat de mainstream pe site-ul asta incat toata lumea il asculta. Ensiferum e printre trupele mele preferate de folk/viking/pagan metal, dar mai degraba puneai o intrebare "care e trupa voastra preferata de metal?". Just sayin', no hate.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Duucu):

am ras

| Northwind a răspuns (pentru Duucu):

Nouă* că-s fată. ^_^ Am vrut doar să văd dacă sunt, din simplă curiozitate. Nu trebuia să fiți răi.

| Duucu a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Si eu pisica