| FataOreo a întrebat:

Cine a iesit duminica de la X Factor?

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

X-treme

8 răspunsuri:
| FataOreo explică (pentru FadetoBlack):

Whaaat? Erau cele mai bune, ce Naibii... Si cine castiga, Duo Voice care nu au nici macar voce, numai accent de moldoveni?

| FadetoBlack a răspuns (pentru FataOreo):

Au cantat piesa care au avut-o bine... n-am ce zice

| FataOreo explică (pentru FadetoBlack):

Nu mi se pare... Apropo, ce acritura le-a dat afara?

| gomez a răspuns:

Si tu ce esti o ****** din Bucuresti? sa stii ca duo voice sunt buni nu ca extreme de Bucuresti.

| Didi908 a răspuns (pentru FataOreo):

Si u esti o fufa si fitoasa din Bucuresti! *** ma bucur ca au iesit z treme pentru ca nici macar numi placeau ma cac pe ele! molddovenii sunt oamnei super nu ca bucurestii aia fitzsoi care sa dau mari si tari dar cand se dc la tara fac asa: " iau. cei asta! mie scarba sa pun mana pe aia" vai u ce sa zic nu te lega cu moldoveni si uita-te la bucurestenii m-ati

| FataOreo explică (pentru Didi908):

Stii, eu nu inteleg de ce voi doua va bagati ca mustele... Nici macar nu mi-ati raspuns la intrebare, macar atat scaun la cap ma gandeam ca aveti! Dragelor, era parerea mea si o mai zic de 1000 de ori, asta e viata! Nu cred ca era cazul sa ma judecati. Ciudat e ca sunteti primele care ma jigniti astfel, so... Si e viata lor ca se duc la tara si nu stiu ce. Auzi, vad ca gomeaza aia e din Barlad, cred ca tu esti de pe la Iasi, ca altfel nu se explica. Plus ca nu inteleg de ce se mai dezgroapa mortii dupa ce ele deja au iesit. Nici eu nu pot sa le mai aduc inapoi, nici tu ca sa le jignesti.

| Didi908 a răspuns (pentru FataOreo):

Eu in primul rand nu am facut referire la tine ci la toti bucurestenii si BA DA faza cu tara este adevarata eu m-am uitat la serviti va rog acolo unde trebuiau sa aiba grija de animale etc etc... si se vede clar. si m-am legat pentru ca si spus " accent de moldoveni" nu vad ce are toata lumea cu moldovenii?

| FataOreo explică (pentru Didi908):

Am zis ca au accent de moldoveni. Nu e adevarat? Daca imi zice cineva ca am accent britanic de exemplu, de ce sa ma supar? Si e problema lor de accent, ma refeream la faptul ca asta ii strica. Iar daca bucurestenii sunt asa, nu ii mai baga in seama... Pe bune, eu stiam ca aparentele inseala, adica daca te uiti la Pamela de Romania nu inseamna ca sunt toti asa!