| Christian515 a întrebat:

Cine credeti ca e cel mai talentat cantaret tanar? Justin Bieber, Taylor Swift or...Miley Cyrus? sau altcineva?

Răspuns Câştigător
| Mikaela_4263 a răspuns:

Justtinnlove struck
♫ rOxY○ ○mUsik loVe♫JB♪ ♠ ♣ ♥. cum sa.si piarda vocea? atunci ar fi mut
doar trece prin pubertate, deja i s. a ingrosat vocea:dsi parca suna mai bine asa.

59 răspunsuri:
| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Justin Bieber

| Ghindă a răspuns:

Este o formatie, Super Junior, ei sunt mai tinerihappy

| alexaxd a răspuns:

. justin bieber!

| denisa_4116 a răspuns:

Eu cred ca toti/toate sunt talentate sau talentati ii iubesc pe toti nu fac diferente intre vedete

| Fiction a răspuns:

Niciunul.Demi

| andutzza776 a răspuns:

Miley cyrus categoric

| Roxii a răspuns:

Pai o sa-ti fac un clasament...ca un fel de top!
1. Justin Bieber(pakat ca isi va pierde voceacrying crying)
2. Taylor Swift este la egalitate cu Miley Cyrus dupa parerea mea!
justin e cel mai talentatlove struck :X love struck love struck love struck love strucklove struck love struck love struck love struck

| Roxii a răspuns:

Sa-si piarda vocea in sensul ca nu va mai putea canta deoarece nu va mai avea voce, cum o are acum! vocea lui atat de frumoasa! intelegi?love struck love struck love struck love struck

| Bi.Dam a răspuns:

Justin e praf.Miley incepe sa'si revina. A terminat cu Best of both world si party in the u. s. a. Iar Taylor e chiar draguta si canta frumos.Il urasc pe Justin. E un ingamfat si un laudaros! cred ca i'as pune in ordinea asta : Taylor, Miley si Justin(insa el nu are ce cauta in top 3winking ) big grin

| Bi.Dam a răspuns:

Cum naiba poa' sa va placa de faaaaaaalsul ala de Justin
? E un coipl amarat care s-a trezit si el dintr'o data ca stie sa cante.Si verisoara mea de 8 ani are o voce superba.Hai s'o facem vedeta!

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Taylor

| claudiu123 a răspuns:

Numi plk nici unul mai ales Justin Bieber :-& numi plk deloc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Taylor Swift!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti sunt pe acelasi loc ( Justin Bieber, Miley Cyrus, Taylor Swift)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus (evident, poti sa asculti toate melodiile ei) poti sa mai asculti Cascada, Demi Lovato ( ex. la la land, gift of a friend, here we go again etc. ), David Archuleta etc. si prin etc nu ma refer la muzica de proasta calitate sau muzica haos sau alte tampeni din Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley si cu Justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley e cea mai tare, dar si Justin e destul de talentat.In schimb nu stiu cum poate sati placa Taylor Swift, frate, e groaznica se chinuie sa cante o melodie si ne mai chinuie si pe noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin :X si Miley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber. El e si frumos are o voce superba si... e cel mai tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Topul meu 5:
1. Justin Bieber
2.Lady GaGa
3.Miley Cyrus
4.Selena Gomez
5.Adam Lambert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber. love you justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti au talent dar mie una imi place tare mult de justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga canta la pian cu ochii inchisi

| Danyel2002 a răspuns:

Miley și Taylor!

| Xcat:)^^ a răspuns:

Taylorhappy

| xXCandyLoveXx a răspuns:

Selena Gomez tongue

| ionut1 a răspuns:

Puya

| ana_5014 a răspuns:

Miley cyrus normel