| LikeACandyxD a întrebat:

Cine imi poate explica ce se intampla in videoclipul din melodia I'm sorry de la accent?

4 răspunsuri:
| theodutzza12345 a răspuns:

Pai e o fata care se trezeste si nu il mai vede pe iubitul ei langa ea in pat si se da jas si se uita pe fereasta si vede o masina straina din care ies niste barbati care intra in casa unde era ea barbatii incep sa caute prin diferite camere pana ce da de ea la un moment dat unul dintre ei gaste no poza in care era ia cu iubitul ei si si'o imagineaza ca si cum ar fi reala atunci el o baga intr'o mapa si a luat-o cu el fata priveste intristata cum el pleac cu poza in care era cu iubitul ETC vreau fundita te rogg

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

In videoclipul I'm sorry apare si castigatoarea concursului "Next Top Model", care joaca rolul de iubita parasita.

| LikeACandyxD explică (pentru theodutzza12345):

Asta am vazut si eu in clip... eu ma refeream de ce tipa la el de ce o paraseste

| LikeACandyxD explică (pentru IoNyShimotukushichi):

Stiu, Emma Dumitrescu.
Dar de ce o paraseste?