FlorinGrozea
| FlorinGrozea a întrebat:

Cine merită să fie numit ’Michael Jackson al zilelor noastre’? Usher, Justin, Chris Brown, Ne-Yo? Smiley, Alex, Connect-R?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Nu poate fi inlocuit. Michael a fost, este si va fi unic. Nu se va mai naste altul ca el.

54 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Acum, nici unul.Eu sper ca Justin...Smiley, Cinnect-R, Alex never ever! rolling on the floor)

| Bishop a răspuns:

Nu se ridică nici unul la nivelul lui Michael... poate Justin...peste câţiva ani...

| crisS a răspuns:

Dap happy cam nimeni nu se compara cu Michael Jackson... dar dintre cei enumerati mai sus cred ca Justin...

| Annitu a răspuns:

Donylove strucklove strucklove strucklove strucklove struckbig grin

| Silvia a răspuns:

Dupa parerea mea Justin...love struckhee hee

| D-Anna a răspuns:

Bah fara suparare dar scoate-te cumva zi ca nu ai pus tu intreabrea astasmug. oricum fiecare suntem unici da' tipule sa-l compari pe michael jackson cu astia asa-i pura nesimtiresad. ca amu' asta nu a fost si nu va mai fi nimeni.straight face

| psiholoaga a răspuns:

Auzi, smileylaughing Nu cred ca e necesar sa dai numele lui michael altcuiva, poate va fi cineva la fel de bun, sub umbrela propriului sau nume. Fara comparatii.

| BUBULINA a răspuns:

Sau dan balan care are succes de ceva vreme si peste hotare

| raluioana a răspuns:

Nimeni nu va mai fi vreodata ca michael oricine ar incerca nu va reusi i love you michael 4 ever

| JustMeFlory a răspuns:

Nici unul de mai sus! Nu exista termeni de comparatie sau asemanare intre ei! Michael este unic, si asa va ramane!

| Jonsdottir a răspuns:

Nici unul, pentru ca michael jackson nu poate fi inlocuitwinkingnu cred ca se va mai naste un MJ niciodata tongue

HepHap
| HepHap a răspuns:

Asteapta sa i se raceasca cadavrul mai binisor si ne gandim peste cativa ani buni cine ar putea sa fie noul Michael Jackson. In muzica nu e ca si in descendenta regala: "Michael Jackson is dead. Long live Michael Jackson".

| CrucifiedCountess a răspuns:

Niciunul din aia de mai sus...ar fi o blasfemie. ce mari cantareti mai sunt si astia? cand o auzi intreg mapamondul de ei.bine.si numai cand or avea 50 de ani. bafta!

| Marii a răspuns:

Nu cred ca mai poate fi numit cineva un "Michael Jackson", nimeni nu are vocea si talentul sau. El e o legenda de neinlocuit.

Shin
| Shin a răspuns:

Pai Michael Jackson a fost numit in locul cui? Nu vad de ce este neaparat nevoie sa numim pe cineva... Cine este Elvis al zilelor noastre? Sau. pe cine punem in locul celor de la Beatels?
Si totusi... Smiley? Alex?! Poate ca uitam despre cine vorbim aici...
Numai bine, Shin

| conflict a răspuns:

Nici unul! MJ este unic!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Astia nici drogati nu ar reusi sa ii ajunga pana la glezna.

| raluca_2686 a răspuns:

Nici unul... Michael Jackson era unic.

| GnnAndra a răspuns:

MJ e unic in lume. dar din astia de mai sus cred ca Justin e un sfert dintr'un sfert din MJ laughinglaughing...mm...

| LoveForShania a răspuns:

Nimeni. Nimeni nu va mai fii ca Michael Jackson, si nimeni nu il poate imita pe Michael Jackson. Dupa favorurile mele, Chris Brown si daca se poate Miley Cyrus.

| JackieSue a răspuns:

MJ a fost MJ al zilelor noastrelaughing...acum este fantoma MJ a zilelor noastre.Forget it...tot aialaughing.

Nu stiu... MJ rimeaza cu...>...normal ca rimeaza...cu...cu...JT (not from Rom.) si Smiley(from Rom.).

By Zzu

| adyth a răspuns:

Dintre toti mentionati sus... abia toti la un loc ar reprezenta o particica din Michael. Adica... Justin chiar are ceva istorie in muzica si a scos cam hit dupa hit... ceilalti au fost cam trecatori...Usher ...vestitul dansator si marele lui "Yeah" ..Chris si Ne-Yo sincer i'as baga in aceeasi oala..seamana mult..doar ca Ne-Yo din ce am vazut eu (nu ascult genul acesta de muzica) e mai romantic. Smiley, Alex, Connect-R astia sunt cunoscuti doar de noi..in Romania noastra... asa ca nu ar trebui mentionati in asemenea problema laughing
Michael e numai unul... iar astia...egal ZERO pe langa el.
Ce a facut el niciodata nu va mai face nimeni....pentru ca a facut prea multe...si cam tot tongue

leonardk
| leonardk a răspuns:

In afara de MJ? Nimeni - este si va ramane unic! (nu sunt fan).

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nici unul din lista...straight face
Cum sa il compari pe MJ cu Smiley?rolling on the floorrolling on the floorstraight face
Nici adunati si inmultiti toti aia din lista ta nu fac cat un sfert de MJ!
PS-Chiar crezi ca la intrebarea asta nu-ti gaseai un raspuns clar?
straight facestraight facetongue

| dean a răspuns:

M.J.is unique, toate bune!

| bubukid a răspuns:

Michael jackson?rolling on the floor tu gandesti ce spui... el a vandut milioane de discuri si parliti astia...rolling on the floor va rog...vedetelor din ziua de azi sunteti jalnici...scoateti o piesa 2 de top si peste 10 ani e uitata. MJ a fost in top si anul trecut... dar ceilalti :-J...doamne

| Encore a răspuns:

FlorinGrozea nu cred ca exista cuvant de comparatie sau asemanare pentru Michael... Nu exista si nu o sa exista un alt Michael Jackson sad

| AndrusKanu a răspuns:

Nimeni nu mai poate fi numit Michael Jackson!

Şi sunt perfect de acord cu Crucified_Countess.

| ionnik a răspuns:

Justin timberlake happy