| MegaOmega a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia de pe situl asta. http://www.slacker.ro/...plzz... (vot+funda)

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Melodia de pe http://www.slacker.ro
Nu ai pus bine linkul.
Și vreau și eu să știu numele melodiei.

| MegaOmega explică (pentru stanly7):

Scuze asa l-a pus situl eu l-am pus corect...

| MegaOmega explică:

Imi cer scuze pentru link dar asa a fost citit de catre site...

| MegaOmega explică (pentru stanly7):

Am aflat in sfarsit numele (cam tarziu) Riskotheque - Just You... Scz ca iti spun asa tarziu...

| stanly7 a răspuns (pentru MegaOmega):

Hmmm.
Răspunsul meu căruia i-ai dat funda e un link către youtube cu titlul: Riskotheque -"Just You".
Deci cum ai aflat așa târziu când eu ți-am spus pe 1 februarie?

| MegaOmega explică (pentru stanly7):

Am raspuns asa tarziu...

| MegaOmega explică (pentru stanly7):

Imi cer scuze... Am ramas logat la un var de-al meu iar el a dat raspunsuri prostesit... Imi cer scuze!

| stanly7 a răspuns (pentru MegaOmega):

No harm done.
O zi bună.