| Andreea a întrebat:

Cine stie noi melodii cu JB` ( Justin Bieber ) fundawinking

Răspuns Câştigător
| Duddis a răspuns:

Far East Movement ft. Justin Bieber - Live My Life
http://www.youtube.com/watch?v=XSD9KApLiIc

Este cea mai nouă melodie a lui.
Plus că, pe data de 26 martie apare melodia "Boyfriend".

10 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Il urasc pe JB

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Nu stiu melodii de-ale lui Justin Bieber deoarece IL URASC+ mi se pare ca el canta groaznic(scuze, parerea mea)

| Đϋffγ a răspuns:

Justin Bieber - Born To Be Somebody
http://www.youtube.com/watch?v=GOMjDGqm6CI
Far East Movement ft. Justin Bieber - Live My Life
http://www.youtube.com/watch?v=XSD9KApLiIc

| Duddis a răspuns (pentru Anonimanonimus677):

Părerea ta. happy.
Crezi că Usher şi.ar fi bătut capul cu el ca să. l ducă pe la concerte şi să. l susţină cu muzica, dacă nu avea voce?
Din punct de vedere tehnic, are voce bună, doar că vouă nu vă place pentru că nu îl " înghiţiţi " încă de la început.

| Anonimanonimus677 a răspuns (pentru Duddis):

Ei bine probabil ca daca mi-ar fi placutr cum canta nu as fi avut nimic cu el insa... pur si simplu nu-mi place cum canta si nu inteleg de ce toata lumea il place(aproape toata lumea)daca ti-e iti place cu canta si ti se pare ca are talent eu nu am nimic impotriva ta sau a fanilor Justin Biberhappydoar ca stilul lui de muzica nu e stilul meu

| Ida_Luca_1977 a răspuns:

One time
Favorite Girl
Down to Earth
Bigger
One Less Lonely Girl
First Dance
Love Me
Somebody To Love Remix feat Usher
That Should Be Me
Never Let You Go
Up
Eenie Meenie feat Sean Kingston
Overboard feat Jessica Jarrell
Runaway Love
U Smile
Stuck In The Moment
Pick Me
Baby

| Enescu_Alexandra_1994 a răspuns:

One Love

| Enescu_Alexandra_1994 a răspuns (pentru Đϋffγ):

Noua melodie este one love si daca mai vrei mai am cateva de exemplu so sick believe right here si altele

| momolika a răspuns:

1.As long as you love me
2.Boyfriend