| YahooMess1 a întrebat:

Credeti ca peste cativa ani va mai fi muzica buna?

15 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Vrei sa zici ca acum este muzica buna?

| hecamefrommetalland a răspuns:

Da,unele tipuri de muzică vor fii mai bune, dar la TV tot,, muzică,, comercială, enervantă, fără mesaj și bazată pe structuri monosilabice va fi.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Dacă n-o să se mai producă muzică bună, măcar rămânem cu muzica produsă anterior.
Dar nu, nu cred, poate doar muzica făcută într-adevăr din plăcere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întotdeauna va fi muzică bună(presupun). Nu toţi artiştii şi nu toate trupele abordează acelaşi stil, gen, etc. Mereu vei găsi câte o melodie care să-ţi placă foarte mult, chiar dacă va fi doar câte una pe an.

| Vans a răspuns:

Da.

| Okami23 a răspuns:

Nu, vor fi doar rahaturi de club si melodii recantate

| mODIN a răspuns:

Nu mai exista muzica buna din anii 90

| onasis1961 a răspuns:

Muzică bună va fi si peste 1000 de ani! Atâta timp cât î-ţi place un anumit gen de muzică asta este muzica buna!

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu.E iremediabil ceea ce se intampla azi.

| Firetears a răspuns:

Mă eu nu am auzit până acum muzică expirată, dar în fine, ce să zic, gusturile nu se discută.winking

| Polaris a răspuns:

Se lansează albume bune în fiecare lună.

| CautNume a răspuns:

Da.Si acum exista muzica buna.

| llucixxl a răspuns:

Bună de aruncat.

| Blackened a răspuns:

şi acum există muzică bună. trebuie să ştii unde să te orientezi.

| YahooMess1 explică (pentru Abh):

Nu,din pacate