| sandramaria20 a întrebat:

Cui ii place de Michel Telo sau Taylor Lautner?

Răspuns Câştigător
| AidaAmaranta a răspuns:

Nici Taylor nu e rau, chiar de locbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Taylor Lautner arata bine, da de Telo ala nici nu vreau sa aud laughing

| sandramaria20 explică (pentru Đϋffγ):

Stiu Telo e...

| AidaAmaranta a răspuns:

Steven Strait, pune pe imagini google!

| sandramaria20 explică (pentru AidaAmaranta):

M-am uitat la Steven Strait si e un baiat foarte dragut dar mie n-mi prea place de el adica nu ma atrage deloc Taylor Lautner e mult mai frumos, asa cred eu! P.S.iti multumesc pentru raspuns!

| 0099 a răspuns:

Mie imi place de Michel Telo il ador big grin la fel si Taylor

| sandramaria20 explică (pentru 0099):

Mie imi place super mult de michel telo dar si de Taylor Lautner dar daca m-ai intreba nu as putea spune care e mai frumos!