| Danyღღღ a întrebat:

Cui ii place de puya?

12 răspunsuri:
| Vasii98 a răspuns:

Mie in nici un caz
De drogatu ala?

| GoldCobra a răspuns:

La piesele care le stiu eu versurile is bune dar linia melodica e jalnica.

| Polaris a răspuns (pentru GoldCobra):

Sigur. Versuri bune.
"Suuus pe bar suuus pe baaar vreau s'văd fustițăle cum saaar cum saaarrrr!"

| GoldCobra a răspuns (pentru Polaris):

Am zis piesela care le stiu eu. ma refer la undeva in balcani, change si atat laughing))

| Wøodenpints a răspuns:

De obicei manelarilor care vor să pară gangstari.

| bloodyhell a răspuns (pentru GoldCobra):

Nu sunt de parere ca alea 2 melodii sunt exemple bune.

| GoldCobra a răspuns (pentru bloodyhell):

Ma refer doar la versuri

| bloodyhell a răspuns (pentru GoldCobra):

Nici macar

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Mie nu.

| kenNNzorFTW a răspuns:

Inainte cand era la familia atunci imi placeau la nebunie acum sau cam dus vremuriile alaea si puya numai canta ce canta in 98, 2000. Sa dat pe comercial, iar sisu a ramas tot asa big grin

| Dumnezău a răspuns:

Pana in 2005-2006, ascultam si eu pe casete de la altii,si imi placea cat de cat,fiind parte integrata a LF,n-aveai ce comenta, era mediu, dar de atunci, a luat o panta tot mai descendenta, ca sa ajunga lepra inutila ce este astazi.

| Danyღღღ explică:

Da ce se drogeaza?