| Zzy_Lly_1996 a întrebat:

Cum imi pot face vocea sa sune mai frumos. Fara metoda cu oul.

12 răspunsuri:
| pastru009 a răspuns:

Care metoa cu oul? Mi-o spui te rog? Nu te pot ajuta dar ma ajuti tu pe mine. happy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Prin exerciţiu, prin cântat.
Alte metode băbeşti sunt idioate.

| Wøodenpints a răspuns:

Ții o piatră în gură. Asta este o metodă pe care o foloseau toți cântăreții de operă din trecut, să-și facă vocea mai puternică.

| Zzy_Lly_1996 explică (pentru pastru009):

Nu.POti intreba pe TPU. adica intrebare proprie.nu ca raspuns pentru alte intrebari.winking

| Zzy_Lly_1996 explică (pentru Wøodenpints):

Iti bati joc de mine? rolling on the floor))

| Zzy_Lly_1996 explică (pentru pastru009):

Totusi...sa nu zici ca`s rea. Metoda cu oul adica - :...sa bei ou crud yaks am incercat

| Wøodenpints a răspuns (pentru Zzy_Lly_1996):

Eu vorbeam serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai

| Zzy_Lly_1996 explică (pentru Wøodenpints):

...E cam greu de crezut dar in fine... laughing o sa incerc laughing rolling on the floor

| Zzy_Lly_1996 explică (pentru anonim_4396):

11 big grin

| pastru009 a răspuns (pentru Zzy_Lly_1996):

Mersi. happy

| OoBunnyoO a răspuns:

Mai multa practica.