| unknown17 a întrebat:

Cum scapam fratilor de virusul,, manele" guri meu numai manele asculta si pe langa el m-a facut si p mine sa ascult manele.cum il fac sa nu mai asculte k nu le mai suport? i-am spus ca numi plac si nu vrea deloc sa inteleaga.hai k la un chef mai inteleg sa mai bage si vreo manea dar asa mereu manele-manele nu-mi convine.

Răspuns Câştigător
| SongElena a răspuns:

Stiuuuu.s eu le detest nu suport muzica aia.dne cand aud parca imi vne sa vomit. vaide capul lor au ramas si fara idei au inceput sa copieze mel deale noaste ii auzi ca, canda dupa man down si alte din astea e vai de capul lor.
deci nu stiu arata-i niste mel din astea frum deale noastre pop sau urban, dance din astea ca poate incepe sa-i placa ca eu asa am facut cativa prieteni sa nu mai asc manelewinking

BAfta!

funda?

2 răspunsuri:
| unknown17 explică (pentru SongElena):

Mai am sa incerc desi e cam incapatanat.mersi:*

| SongElena a răspuns (pentru unknown17):

Npc iti urez mult succes app funda?batting eyelashes