| DedeDedycz a întrebat:

Cum se numeste melodia aiacare a fost pusa dupa ce a cantAt politista la x factor din seara asta? Era o melodie hip hop, stiti cum s e numeste? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

DJ GREG KILLAH - Niggas In Break
http://www.youtube.com/watch?v=J9vUdVZ0Zg0
Sper sa fie asta..si eu am cautat-o o gramada de timp..Numai bine!:)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Cudk-kOQ7vM
Allanah Myles - Black Velvet
Fundita?

| DedeDedycz explică (pentru anonim_4396):

Nu la melodia care a cantat.o politista, dupa ce a cantat ea, si era in fata camerei si spunea cum a fost si etc. pe fundal era o melodie hip hop, la aia ma refer ca nu stiu cum se numeste.

| DedeDedycz explică (pentru mmary):

Multumesc mult! O caut de 2 luni! happy si oana sa-mi zici tu cum se numeste n.am gasit.o.

| mmary a răspuns (pentru DedeDedycz):

Ma bucur ca te-am putut ajuta dar nu inteleg ce vrei sa spui cu oana...care? ce? zi-mi te rog daca te mai pot ajuta cu ceva dar sa intelegtongue