| bosch a întrebat:

Cum se numeste melodia care incepe cu un fluierat ce are acelasi ritm ca si marsul din Star Wars - The Empire Strikes Back (Imperiul Contraataca)? Cred ca genul melodiei este dance/house/trance dar nu sint sigur...

Ma obsedeaza pentru ca am auzit-o de citeva ori ca si ringtone prin oras si nu am indraznit sa ii opresc pe oameni ca sa ii intreb ce melodie au la telefon happy

Data viitoare sigur sar pe ei...

23 răspunsuri:
| bosch explică:

Spiga92: multumesc pentru raspunsul prompt dar nu este nici asta.
Fluieratul este exact la inceputul melodiei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate asta? http://www.trilulilu.ro/dunero/7e6bf853656437
P. S. neremixata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peter, Sue & Marc - birds of paradise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yolanda Be Cool - Afro Nuts Club Edit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://rlsp11.blogspot.com playlist aici poate gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu o caut acum. stiu despre ce melodie vorbesti. a fost si lao reclama rolling on the floor)

| AndreyStan a răspuns (pentru Domination2011):

Mersi mult si eu caut melodia pe care ai dato tu.

| nicu20131 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ohOtDA3dTAA Asta e ceea ce cauti, Sigur :D

| nicu20131 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ohOtDA3dTAA Uite frate, asta e sigur :D

| ovidel9 a răspuns:

Asta e cu siguranta! :* https://www.youtube.com/watch?v=gQ7qygm79bA

| Costyy_Kosty_1978 a răspuns:

Dupa 5 ani creca ai gasit raspunsul...si eu am cautat-o azi de m-am plicti nestiind engleza...e oare aceasta melodia? daca da caut-o o varianta,, mai moderna'' https://www.youtube.com/watch?v=h_zeiKrRTuk