| MalinaH a întrebat:

Cum se numeste melodia din videoclip http://stirileprotv.ro/......moara.html

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Ce să le faci, omule? Cea mai împuţită rasă de pe planetă! Să nu uităm că e vorba de chinezi!

9 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

OMG! straight face

| Al3xInHo a răspuns:

Nu stiu dar nu o sa uit asta chiar asa sa nu ai pic de mila pai si daca pierdeam slujba mai bine ajuta-i un copil care avea o sansa la viata avea tot vitorul inainte asa soarta sa aiba si cei care treceau indiferenti pe langa ea mai ales cele 3 masini care au calcat-o pe picioare parca era invizibila chiar asa? nu se poate spuneti si voi ati fi facut la fel?

| MalinaH explică (pentru KristalPop):

Da, si eu am boala pe chinezii mai ales pentru ce le fac animalelor http://www.youtube.com/watch?v=NMFn4t9MsiE

| KristalPop a răspuns (pentru MalinaH):

Hei! Mersi mult pentru fundă! Nu ştiu de ce mi-ai dat-o... dar mulţumesc oricum. Scuză-mă că nu te-am putut ajuta!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru KristalPop):

Nu vă mai căcaţi aiurea pe voi,că ce le-aţi face voi chinezilor,şi alte prostii de genul.
În China,nu prea ai voie să te bagi în aşa ceva,dacă vezi un om căzut şi te duci sa-l ajuţi,plăteşti spitalizarea,sau orice alte costuri necesită persoana respectivă.
vinovat e doar ăla de-a călcat-o,care probabil a fost tras la răspundere pentru fapta lui, şi atât. Restul, nu aveau nicio obligaţi-e s-o ajute, iar când e vorba să-mi creez mie probleme pentru a ajuta pe altcineva, probabil şi eu treceam la fel de indiferent pe acolo.

| Al3xInHo a răspuns (pentru Woodenpints91):

Sa sti ca daca tu nu ai fost bagat in seama nu trebuie sa te bagi singur pote ca noi avem ceva mai multa mentalitate decat tine!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Al3xInHo):

1. Nu ştii să scrii
2. Ai spus doar aberaţii fără logică. Învaţă sensul cuvintelor.

| Al3xInHo a răspuns (pentru Woodenpints91):

Daca greseam ceva se corecta automat deci... mai ai ce comenta?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Al3xInHo):

1. Robotul TPU este mai agramat decât Becali.
2. Nu corectează verbele scrise greşit şi nici nu pune virgule, pentru a spori coerenţa unui text.

Probabil tu la orele de limba română o frecai prin toaletă, că eşti praf la capitolul scris.

| KristalPop a răspuns (pentru Al3xInHo):

Ce să le faci, omule? Cea mai împuţită rasă de pe planetă! Să nu uităm că e vorba de chinezi!